Burak Yamantürk

Özge Özpirinçci ve Burak Yamantürk'ten nikah müjdesi!
Özge Özpirinçci ve Burak Yamantürk'ten nikah müjdesi! Altı aylık hamile Özge Özpirinçci, sevgilisi Burak Yamantürk’le bugün Marmaris’te evlenecek.
Özge Özpirinçci kızına vereceği ismi açıkladı
Özge Özpirinçci kızına vereceği ismi açıkladı Burak Yamantürk'le altı yıldır birlikte olan ünlü oyuncu Özge Özpirinçci, Haziran ayı başında hamile olduğunu açıklamıştı. Altı aylık hamile olan 35 yaşındaki oyuncu, bebeğine vereceği ismi açıkladı.
Özge Özpirinçci: "Hamileyken düğün yapamam"
Özge Özpirinçci: "Hamileyken düğün yapamam" Bebek bekleyen Özge Özpirinçci, görkemli bir düğün hazırlığında olduğu iddialarına yanıt verdi.
Şebnem Bozoklu bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi
Şebnem Bozoklu bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi Burak Yamantürk, Sinem Ünsal ve Şebnem Bozoklu'nun başrollerin paylaştığı 'Elbet Bir Gün' dizisi sete çıktı.
Özge Özpirinçci'nin karnı belirginleşti
Özge Özpirinçci'nin karnı belirginleşti Sevgilisi Burak Yamantürk ile birlikte bebek heyecanı yaşayan Özge Özpirinçci, Yeniköy’de görüntülendi. Hamileliğinde 5. aya giren Özge Özpirinçci'nin bebeği göründü.
Burak Yamantürk sürpriz projeyle el sıkıştı
Burak Yamantürk sürpriz projeyle el sıkıştı Gül Oğuz’un yöneteceği sürpriz projede Sinem Ünsal ve Şebnem Bozoklu iki kız kardeşe hayat veriyor.
Ünlü oyuncular "Allah Yazdıysa Bozsun" için buluştu
Ünlü oyuncular "Allah Yazdıysa Bozsun" için buluştu Lara1 Yapım’ın romantik komedi filmi "Allah Yazdıysa Bozsun"un kadrosu okuma provasında bir araya geldi.