Burak Yamantürk

"Allah Yazdıysa Bozsun" filminin galası ünlü isimleri buluşturdu
"Allah Yazdıysa Bozsun" filminin galası ünlü isimleri buluşturdu Başrollerini Gonca Vuslateri, Burak Yamantürk ve Öznur Serçeler’in üstlendiği, oyuncu kadrosunda Pelin Öztekin, Emre Dinler, Merve Sarıtaş, Emre Bulut, Walison Fonseca ve usta oyuncular Nurseli İdiz ile Köksal Engür’ün yer aldığı ‘Allah Yazdıysa Bozsun’ filminin galası gerçekleşti.
Özge Özpirinçci'nin isyanı sosyal medyada yankılandı!
Özge Özpirinçci'nin isyanı sosyal medyada yankılandı! Oyuncu Özge Özpirinçci, sosyal medya hesabından trafikte ses çıkaran sürücülere isyan etti.
Özge Özpirinçci'nin itirafı eski defterleri açtırdı!
Özge Özpirinçci'nin itirafı eski defterleri açtırdı! 2014 yılında 'Tatar Ramazan' dizisinin setinde tanışarak aşk yaşamaya başlayan Özge Özpirinçci ile Burak Yamantürk, Eylül 2021'de Marmaris'te düzenlenen sade bir nikâhla hayatlarını birleştirmişti.
Duygu Asena'nın ünlü romanı diziye uyarlanıyor
Duygu Asena'nın ünlü romanı diziye uyarlanıyor Duygu Asena’nın en çok okunan romanlarından “Aslında Özgürsün”, eser ile aynı adı taşıyan bir dizi projesi ile Gain’de seyirciyle buluşacak.
Özge Özpirinçci: "Mercan anneannesine emanet"
Özge Özpirinçci: "Mercan anneannesine emanet" 2014 yılında "Tatar Ramazan" dizisinin setinde tanışarak aşk yaşamaya başlayan 35 yaşındaki Özge Özpirinçci ile 38 yaşındaki meslektaşı Burak Yamantürk, geçtiğimiz Eylül ayında sade bir nikâhla evlenmişti.
Özge Özpirinçci ve Burak Yamantürk Mercan'ı gezdirdi
Özge Özpirinçci ve Burak Yamantürk Mercan'ı gezdirdi Özge Özpirinçci ve Burak Yamantürk, 2.5 aylık kızları Mercan’la Yeniköy’de yürüyüş yaparken görüntülendi.
Özge Özpirinçci minik bebeğini gezintiye çıkardı
Özge Özpirinçci minik bebeğini gezintiye çıkardı Özge Özpirinçci, bebeğini gezdirirken kahve içmeyi de ihmal etmedi.