Özlem Ada Şahin


Mahkeme Arda Turan hakkında kararını verdi
Mahkeme Arda Turan hakkında kararını verdi Şarkıcı Berkay Şahin'in eşi Özlem Ada Şahin'e karşı cinsel tacizde bulunduğu iddiasıyla yargılanan futbolcu Arda Turan cinsel taciz suçunu işlediğine yönelik kesin ve inandırıcı delil bulunmadığı gerekçesiyle ikinci kez beraat etti.
Burak Yılmaz Arda Turan-Berkay Şahin davasında ifade verdi
Burak Yılmaz Arda Turan-Berkay Şahin davasında ifade verdi Futbolcu Arda Turan'ın, şarkıcı Berkay Şahin'in eşi Özlem Ada Şahin'i taciz ettiği iddiasıyla yargılandığı davada, Burak Yılmaz'ın celse arasında tanık olarak ifade verdiği ortaya çıktı.
Ünlü çiftler Marmaris'te hesap rekoru kırdı
Ünlü çiftler Marmaris'te hesap rekoru kırdı Bodrum'daki 195 TL'lik lahmacunun yankıları sürürken; Marmaris'teki lüks bir otelde lahmacunun 280 TL'ye servis edildiği ortaya çıktı.
Berkay ve eşinin lüks bayram tatili
Berkay ve eşinin lüks bayram tatili Antalya’da lüks bir otelde ailesiyle bayram tatiline giden Berkay, eşi ve kızlarının rahat etmesi için tuttuğu havuzlu villaya toplamda 670 bin TL ödendi!
Özlem Ada Şahin'in 1 milyonluk sevinci
Özlem Ada Şahin'in 1 milyonluk sevinci Popçu Berkay’ın eşi Özlem Ada Şahin sosyal medyayı sıkı kullananlardan...
Şarkıcı Berkay neden hastanelik oldu?
Şarkıcı Berkay neden hastanelik oldu? Şarkıcı Berkay'ın birkaç gündür Ulus'ta bulunan özel bir hastanede yattığı ortaya çıktı.
Şarkıcı Berkay'ın Amerika hazırlığı
Şarkıcı Berkay'ın Amerika hazırlığı 'Bal Badem' teklisiyle sevenlerinin karşısına çıkan şarkıcı Berkay, önceki akşam Bebek'te objektiflere yansıdı.