Pelin Akil

Pelin Akil'den herkesi şaşırtan ayrılık haberi!
Pelin Akil'den herkesi şaşırtan ayrılık haberi! 2016 yılında nikah masasına oturan Pelin Akil ile Anıl Altan, 2019'da ikiz bebekleri Alin ve Lina'yı kucaklarına almıştı.
Pelin Akil: "Bizim için aşk, bir bakış"
Pelin Akil: "Bizim için aşk, bir bakış" Oyuncu Pelin Akil 2016’da meslektaşı Anıl Altan ile evlenmiş, 2019’da ikiz kızları Lina ve Alin dünyaya gelmişti.
Pelin Akil ve Anıl Altan'ın tatil neşesi
Pelin Akil ve Anıl Altan'ın tatil neşesi Oyuncu Anıl Altan ile mutlu bir evlilik yaşayan Pelin Akil, önceki gün ikiz kızları Alin ve Lina ile Hollanda'nın yolunu tuttu.
Pelin Akil - Anıl Altan çifti paraya para demiyor
Pelin Akil - Anıl Altan çifti paraya para demiyor TRT'nin Barbaroslar: Akdeniz'in Kılıcı dizisinde yer alan oyuncu Pelin Akil, bir bebek bezi markasının yüzü oldu.
Pelin Akil: "Kızlarımız babaya çok düşkün"
Pelin Akil: "Kızlarımız babaya çok düşkün" Oyuncu Pelin Akil, eşi Anıl Altan ve ikiz kızları Lina ve Alin ile birlikte Arnavutköy'deydi. Bir mekanda yemek yiyen Altan ailesinin keyifli anları objektiflere yansıdı.
"Barbaroslar: Akdeniz'in Kılıcı" dizisi kadrosunda olay gelişme
"Barbaroslar: Akdeniz'in Kılıcı" dizisi kadrosunda olay gelişme ES Film'in TRT için çektiği dev prodüksiyonlu "Barbaroslar Akdeniz'in Kılıcı" dizisi güçlü kadrosu ve renkli hikâyesiyle dikkat çekiyor.
Beğeni almak uğruna zatürre olmayı göze alan Pelin Akil'den üzücü haber
Beğeni almak uğruna zatürre olmayı göze alan Pelin Akil'den üzücü haber Pelin Akil mayoyla karların içine atlayarak "Uzun zamandır yapmak istediğim challenge? (meydan okuma) Or Zatürre?" demişti.