Pelin Akil

Taksicilerden oyuncu Pelin Akil'e şok
Taksicilerden oyuncu Pelin Akil'e şok Oyuncu Pelin Akil önceki gün gittiği Nişantaşı'ndan ikamet ettiği Anadolu yakasına geçebilmek için yarım saat taksi bekledi.
Pelin Akil ve Oktay Kaynarca'nın arasından su sızmıyor
Pelin Akil ve Oktay Kaynarca'nın arasından su sızmıyor İki projede üst üste birlikte kamera karşısına geçen Oktay Kaynarca ile Pelin Akil'in arasından su sızmıyor...
Pelin Akil: "Ailemle olan zamanlarım kıymetli"
Pelin Akil: "Ailemle olan zamanlarım kıymetli" İki yıl önce ikiz kızları Alin ve Lina'yı kucağına alan oyuncu Pelin Akil, anne olduktan sonra değişen hayatını, "Anda kalmanın ne kadar önemli olduğunun farkındayım" diyerek anlattı.
Pelin Akil Altan kendisine hakaret eden takipçisini affetmedi
Pelin Akil Altan kendisine hakaret eden takipçisini affetmedi Sosyal medyayı aktif kullanan ünlü isimlerin başında gelen oyuncu Pelin Akil, kendisine sosyal medyadan hakaret içerikli mesaj gönderen kişiyi savcılığa şikayet etti.
Pelin Akil'in Oktay Kaynarca heyecanı
Pelin Akil'in Oktay Kaynarca heyecanı Eski rol arkadaşı Oktay Kaynarca ile yeniden kamera karşısına geçen oyuncu Pelin Akil'in içi içine sığmıyor...
Pelin Akil Oktay Kaynarca'yı yere göğe sığdıramadı
Pelin Akil Oktay Kaynarca'yı yere göğe sığdıramadı “Ben Bu Cihana Sığmazam” dizisinin yıldızlarından Pelin Akil de Özbekistan’a giden ekibin içinde yer aldı. Akil, ATV’nin dizisinde sınır tanımayan doktorlardan Firuze’ye hayat verecek.
Pelin Akil ve Oktay Kaynarca'nın Özbekistan buluşması
Pelin Akil ve Oktay Kaynarca'nın Özbekistan buluşması Oktay Kaynarca'nın hem yapımcılığın üstlendiği hem de oynadığı "Ben Bu Cihana Sığmazam" dizisinin kadrosunda yer alan Pelin Akil, çekimler için Özbekistan'a gitti.