Ben Bu Cihana Sığmazam oyuncusu 'Nasıl paylaşacağım kararsızım' diyerek açıkladı

Salı akşamları ATV'de ekrana gelen "Ben Bu Cihana Sığmazam" dizisinin oyuncusu paylaşımıyla sosyal medyaya damgasını vurdu.

Ben Bu Cihana Sığmazam oyuncusu 'Nasıl paylaşacağım kararsızım' diyerek açıkladı

"Ben Bu Cihana Sığmazam" 18. Bölüm ekrana  damga vurdu...

Cezayir, Bekir konusunda verdiği kararın vicdan muhasebesini daha bitirmemişken Leyla, ağabeyi Bekir'i iyice merak edip Cezayir'i sıkıştırır. Cezayir, Leyla'ya gerekli açıklamada bulunur ve rahatlamasını sağlar. Lakin Bekir'in ölümünü tek bilen Cezayir değildir.


Ben Bu Cihana Sığmazam oyuncusu 'Nasıl paylaşacağım kararsızım' diyerek açıkladı


Gülendam geçirdiği bir kriz yüzünden tekrar hastaneye kaldırılınca Cezayir, Firuze'ye annesiyle yeterince ilgilenmediğini söyler ve Firuze'ye duygusal olarak yüklenir.


Ben Bu Cihana Sığmazam oyuncusu 'Nasıl paylaşacağım kararsızım' diyerek açıkladı - Resim : 2


Firuze'ye bilinmedik bir yerden çiçekler gelmeye başlar. Firuze'nin aldığı çiçekler onun Cezayir'e olan duygularını yumuşatırken Leyla, Cezayir'in kendisine olan sevgisini sorgulamasına neden olur. Ama çiçekler bambaşka bir sürpriz buluşmanın habercisidir.Ben Bu Cihana Sığmazam oyuncusu 'Nasıl paylaşacağım kararsızım' diyerek açıkladı - Resim : 3


Jean Luc, Firuze'nin Cezayir ve Yıldırım Türk üzerine yaptığı itirafa şaşırır. Ve gerçeğin peşine düşer. Jean Luc'un Firuze konusunda kararsız kaldığını anlayan Continental pakt Jean Luc'un üzerine oynamaya başlar.Ben Bu Cihana Sığmazam oyuncusu 'Nasıl paylaşacağım kararsızım' diyerek açıkladı - Resim : 4

Cezayir, Tatavlalı hakkında yeni planlar kurarken Sabit, Cezayir'e saldırmak için eline bir fırsat geçirir.

PELİN AKİL BÜYÜLEDİ

Dizide bu gelişmeler yaşanırken, dizinin güzel oyuncu Pelin Akil, sosyal medya hesabından renkli mi yoksa siyah beyaz mı paylaşacağını bilemediğini söylediği bir pozunu takipçilerinin beğenilerine sundu.


Ben Bu Cihana Sığmazam oyuncusu 'Nasıl paylaşacağım kararsızım' diyerek açıkladı - Resim : 5


İki çocuk annesi olan Akil, fotoğraflarıyla kendisine hayran bıraktı.


Ben Bu Cihana Sığmazam oyuncusu 'Nasıl paylaşacağım kararsızım' diyerek açıkladı - Resim : 6

Beğeni yağmuruna tutulan paylaşıma "Tarihe geçecek bir fotoğraf", "Beğeni butonu çökertir bu fofoğraf" gibi yorumlar yapıldı.