Pelin Akil


Pelin Akil kendi markasını kuruyor Sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanan Pelin Akil ile Anıl Altan’ın ikiz kızları Alin ve Lina 1.5 yıl önce dünyaya gelmişti.
Pelin Akil 34 yaşında okula geri döndü ‘Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' dizisinde oynayan Pelin Akil 2021 hedefinin, işleri nedeniyle son senesini bitiremediği üniversiteden mezun olmak olduğunu söyledi.
Burak Özçivit ve Fahriye Evcen çifti zirvede Sevgililer Günü'ne özel yapılan ankette 2021 yılının en beğenilen çifti belli oldu.
Anıl Altan'dan Pelin Akil'e: "Üçüncü çocuğu kendin yap!" Kendisi gibi oyuncu olan Anıl Altan ile mutlu bir evlilik sürdüren Pelin Akil, "Üçüncü çocuğu istiyor musunuz?" sorusuna dikkat çeken bir karşılık verdi.
Pelin Akil: "Sarı kafalarım benim" Oyuncu Pelin Akil, kızları Alin ve Lina ile birlikte çekilen yeni karesini sosyal medya hesabından takipçileriyle paylaştı.
Pelin Akil'den çok sevimli paylaşım Oyuncu Pelin Akil, ikiz kızları Alin ve Lina'nın yeni pozlarını sosyal medya hesabından takipçilerinin beğenisine sundu.
Ünlü isimlerden SMA hastası çocuklara umut SMA hastalığına yakalanan miniklerin mücadelesi sürüyor. SMA hastası çocuklarının aileleri de tedavi için gerekli parayı bulabilmek için sosyal medyada birçok yardım kampanyası düzenliyor.