Pelin Akil


Özge Özder: "Şanslı bir kadınım"
Özge Özder: "Şanslı bir kadınım" "Bana Göz Kulak Ol Derneği"nin 10 yıldır başkanlığını üstlenen oyuncu Özge Özder, yeni projeleri hakkında muhabirlerin sorularını yanıtladı.
Ünlü isimler sokak hayvanları filmi için buluştu!
Ünlü isimler sokak hayvanları filmi için buluştu! Ünlü simalar, 4 Nisan Dünya Sokak Hayvanları Günü için bir araya geldi. Özge Özder, Burak Deniz, Melisa Şenolsun, Özge Yağız, Pelin Akil gibi isimler, dernek için yaratılan animasyon köpek ile oynadı. Filmde Haluk Bilginer seslendirme yaptı. Pinhani’nin projeye verdiği şarkıyı, Sertab Erener söyledi
Anıl Altan'ın merakla beklenen filminden ilk kare
Anıl Altan'ın merakla beklenen filminden ilk kare Meslektaşı Pelin Akil ile mutlu bir evliliği olan Anıl Altan "Hayatımız Roman" filminde başrol oynuyor.
Pelin Akil ve Burcu Kara: "Günlerdir uyuyamıyoruz"
Pelin Akil ve Burcu Kara: "Günlerdir uyuyamıyoruz" Ünlü oyuncular Pelin Akil ve Burcu Kara'nın yaşadığımız üzücü günlerden dolayı gözlerine uyku girmiyor.
Ben Bu Cihana Sığmazam'da Oktay Kaynarca şoku! Vuruldu! Veda mı ediyor?
Ben Bu Cihana Sığmazam'da Oktay Kaynarca şoku! Vuruldu! Veda mı ediyor? "Ben Bu Cihana Sığmazam" salı akşamlarına damga vurmaya devam ederken hiç tahmin edilmeyen bir gelişme yaşandı.
Oyuncu Pelin Akil dehşeti yaşadı! Ağzına geleni söyledi!
Oyuncu Pelin Akil dehşeti yaşadı! Ağzına geleni söyledi! Trafikte seyreden Pelin Akil, başına gelenleri takipçileriyle paylaştı...
Ben Bu Cihana Sığmazam oyuncusu 'Nasıl paylaşacağım kararsızım' diyerek açıkladı
Ben Bu Cihana Sığmazam oyuncusu 'Nasıl paylaşacağım kararsızım' diyerek açıkladı Salı akşamları ATV'de ekrana gelen "Ben Bu Cihana Sığmazam" dizisinin oyuncusu paylaşımıyla sosyal medyaya damgasını vurdu.