Pelin Akil


Pelin Akil'in sağlık durumu endişe uyandırdı "Sosyal medyayı en aktif kullanan ünlü" unvanını kimseye kaptırmayan Pelin Akil bu kez de serumlu bir paylaşımla takipçilerinin karşısına çıktı.
Anıl Altan'dan konuşulacak haber Meslektaşı Pelin Akil ile gerçekleştirdiği örnek evliliğiyle bilinen oyuncu Anıl Altan konuşulacak bir haberle gündeme geldi.
Anıl Altan: "Son sözü Pelin söyler" En son 'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz' dizisinde rol alan Pelin Akil, kendisi gibi oyuncu olan eşi Anıl Altan'la objektiflere yansıdı.
Pelin Akil: "Sosyal medya baskısı yaşıyorum" Pelin Akil, sosyal medyadaki güzellik baskısına dikkat çekilen bir toplantıda konuşmacı olarak yer aldı.
Pelin Akil'e takipçilerinden mesaj yağmuru! "Barbaros: Akdeniz'in Kılıcı" dizisinde 'Isabel' karakterini canlandıran Pelin Akil, ilk bölümün ardından hayranlarının mesaj yağmuruna tutuldu.
Pelin Akil: "İkizlerin bakıcısı yok" "Barbaroslar: Akdeniz'in Kılıcı" dizisiyle izleyici karşısına çıkan Pelin Akil, önceki gün Nişantaşı'nda objektiflere takıldı.
Barbaroslar dizisi hangi gün ekrana gelecek? TRT’nin Es Film imzalı dizisi Barbaroslar'ın hangi gün yayınlanacağı merak konusu…