Pelin Akil


Pelin Akil: "Ailemle olan zamanlarım kıymetli"
Pelin Akil: "Ailemle olan zamanlarım kıymetli" İki yıl önce ikiz kızları Alin ve Lina'yı kucağına alan oyuncu Pelin Akil, anne olduktan sonra değişen hayatını, "Anda kalmanın ne kadar önemli olduğunun farkındayım" diyerek anlattı.
Pelin Akil Altan kendisine hakaret eden takipçisini affetmedi
Pelin Akil Altan kendisine hakaret eden takipçisini affetmedi Sosyal medyayı aktif kullanan ünlü isimlerin başında gelen oyuncu Pelin Akil, kendisine sosyal medyadan hakaret içerikli mesaj gönderen kişiyi savcılığa şikayet etti.
Pelin Akil'in Oktay Kaynarca heyecanı
Pelin Akil'in Oktay Kaynarca heyecanı Eski rol arkadaşı Oktay Kaynarca ile yeniden kamera karşısına geçen oyuncu Pelin Akil'in içi içine sığmıyor...
Pelin Akil Oktay Kaynarca'yı yere göğe sığdıramadı
Pelin Akil Oktay Kaynarca'yı yere göğe sığdıramadı “Ben Bu Cihana Sığmazam” dizisinin yıldızlarından Pelin Akil de Özbekistan’a giden ekibin içinde yer aldı. Akil, ATV’nin dizisinde sınır tanımayan doktorlardan Firuze’ye hayat verecek.
Pelin Akil ve Oktay Kaynarca'nın Özbekistan buluşması
Pelin Akil ve Oktay Kaynarca'nın Özbekistan buluşması Oktay Kaynarca'nın hem yapımcılığın üstlendiği hem de oynadığı "Ben Bu Cihana Sığmazam" dizisinin kadrosunda yer alan Pelin Akil, çekimler için Özbekistan'a gitti.
Oktay Kaynarca ve dizi ekibi Özbekistan yolcusu
Oktay Kaynarca ve dizi ekibi Özbekistan yolcusu Oktay Kaynarca'nın merakla beklenen "Ben Bu Cihana Sığmazam" dizisinin yurt dışı çekimleri başlıyor.
Oktay Kaynarca'nın yeni dizisinden ilk kareler
Oktay Kaynarca'nın yeni dizisinden ilk kareler Güçlü kadrosuyla dikkat çeken, Atv'nin merakla beklenen dizisi "Ben Bu Cihana Sığmazam" sete çıktı.