Pelin Akil


"Ben Bu Cihana Sığmazam" Cannes'da büyük sükse yaptı
"Ben Bu Cihana Sığmazam" Cannes'da büyük sükse yaptı ATV dizisi “Ben Bu Cihana Sığmazam” Cannes’da gerçekleştirilen Mipcom 2022 Fuarı’nda “Yılın en iyi ve trend draması” olarak anons edildi.
Sevilen Türk dizileri yurtdışında yayınlanacak
Sevilen Türk dizileri yurtdışında yayınlanacak Cannes'da düzenlenen 38. Mipcom 2022 Fuarı'na ATV damga vurdu. ATV'nin yeni ve eski sezon dizileri, başarısını yurt dışına taşıyarak dünyanın birçok farklı ülkesine satıldı.
Ünlü oyuncular Cannes'da boy gösterdi
Ünlü oyuncular Cannes'da boy gösterdi Türkiye’nin severek izlediği diziler, "Ben Bu Cihana Sığmazam" ve "Bir Küçük Gün Işığı" oyuncuları Mipcom Fuarı kapsamında Fransa’ya gitti. Cannes’da kırmızı halıda yürüyen oyuncular büyük ilgi gördü.
Pelin Akil'den 'ikiz' açıklaması!
Pelin Akil'den 'ikiz' açıklaması! Oktay Kaynarca ile birlikte 'Ben Bu Cihana Sığmazam' dizisinin başrolünde yer alan oyuncu Pelin Akil, flaş annelik açıklaması.
Hakan Karahan: "Dizimiz kadın odaklı"
Hakan Karahan: "Dizimiz kadın odaklı" Oktay Kaynarca ve Pelin Akil ile başrolünü paylaştığı 'Ben Bu Cihana Sığmazam' dizisinde yer alan oyuncu Hakan Karahan yapımda kadın karakterlerin öne çıktığını söyledi.
Pelin Akil ve Anıl Altan'dan 'otel fiyatına çadır' çözümü
Pelin Akil ve Anıl Altan'dan 'otel fiyatına çadır' çözümü Pelin Akil, kendisi gibi oyuncu olan eşi Anıl Altan'la Bodrum ve Çeşme'deki otel ve restoranların pahalılığına çadır çözümü buldu.
Oktay Kaynarca'nın dizisi ne zaman yayınlanacak?
Oktay Kaynarca'nın dizisi ne zaman yayınlanacak? Pelin Akil ve Oktay Kaynarca'nın başrolünü paylaşacağı yeni dizinin yayın tarihi merak konusuydu.