Prens Harry


Prens Harry'nin büyük çaresizliği Hayatını "The Truman Show" ile karşılaştırdığını söyleyen Prens Harry, annesi Diana ile arabada paparazziler tarafından kovalanmaları dahil olmak üzere hayatının üç anında tamamen çaresiz hissettiğini söyledi.
Prens Harry cenazenin ardından ağabeyi ve babasıyla neler yaşadı? İngiltere cumartesi günü düzenlenen törenle Prens Philip’i son yolculuğuna uğurlarken, tüm gözler Kraliçe Elizabeth’in yanı sıra aileyi karıştıran Prens Harry’nin üzerindeydi.
Prens Harry ve Prens William cenazede barıştı mı? İngiliz Kraliyet Ailesi, Kraliçe 2. Elizabeth'in 73 yıllık eşi Edinburgh Dükü Prens Philip geçtiğimiz günlerde hayatını kaybetti. Cenazesi bir süre bekletilen Philip için dün Windsor Kalesi'nda bulunan St. George's Şapeli'nde cenaze töreni düzenlendi.
Prens Philip’in cenazesi öncesi kriz Prens Philip’in cenaze töreninde Prens Harry ve Prens Andrew’un üniforma giyip giymeyeceği kriz yarattı. Kraliçe Elizabeth'in cenazede hiçbir aile üyesinin üniforma giymemesine karar verdiği öne sürüldü.
Meghan Markle Prens Philip’in cenaze törenine katılacak mı? İngiltere Kraliyet ailesinden ayrılan Sussex Dükü Prens Harry ve Sussex Düseşi Meghan Markle, 99 yaşında hayatını kaybeden Edinburgh Dükü Prens Philip için taziye mesajı yayımladı.
Meghan Markle ve Prens Harry'den sürpriz atak Invictus Oyunları’na birlikte katılarak aşklarını duyuran Prens Harry ile Meghan Markle'ın ilk projesi ‘Invictus’un Kalbi’ isimli belgesel olacak.
Prens Harry özgürlüğün tadını çıkarıyor İngiliz kraliyet ailesinden ayrılan ve ABD'ye yerleşen Prens Harry, son dönemde yaptığı açıklamalarla gündemden düşmüyor.