Prens Harry


İngiliz medyası Meghan Markle'a ateş püskürüyor! Kraliyet ailesindeki görevlerini bırakarak geçtiğimiz yıl ABD'ye yerleşen Prens Harry ve Meghan Markle, ülkeyi terk etseler de İngiltere’de manşetlerden inmiyorlar.
Prens Harry ve Meghan Markle: "Geri dönmeye niyetimiz yok" İngiltere'de gündem Prens Harry ve Meghan Markle. İkinci çocuklarını bekleyen çift, Kraliyet görevlerine geri dönmeyeceğini resmen duyurdu. Kapıları tamamen kapatan çiftin, Prens Philip hastanede tedavi görürken yaptıkları açıklama Kraliçe Elizabeth'e saygısızlık olarak nitelendi.
Prens Harry ve Meghan Markle tüm sırları ortaya dökecek! Bekledikleri ikinci çocuk ile gündeme gelen Prens Harry ve Meghan Markle, bir televizyon programında Kraliyet'in tüm sırlarını anlatacak.
Kraliyet Meghan Markle'dan gelen bebek haberini nasıl karşıladı? Prens Harry ve eşi Meghan Markle, radikal bir kararla kraliyet görevlerini bırakıp Kanada'ya yerleşti.
Meghan Markle ve Prens Harry çiftinden ikinci çocuk haberi! Prens Harry ve Meghan Markle çiftinden ikinci çocuk müjdesi geldi.
Meghan Markle ile ilgili aylar sonra ortaya çıkan gerçek Galler Prensi Harry ile evlendikten kısa bir süre sonra kraliyet ailesinden ayrılarak ABD'ye yerleşen Meghan Markle'ın kraliyet ailesinin avantajlarını sonuna kadar kullandığı ortaya çıktı.
İngiltere Kraliyeti'nde Prenses Diana krizi! Kraliyet Ailesi'ni yakından takip eden bir uzmana göre Prens Harry ve Prens Williamı'n anneleri Prenses Diana nedeniyle 2021'de arası açılacak.