Prens Harry


Meghan Markle nasıl Prens Harry'nin gölgesinde kaldı?
Meghan Markle nasıl Prens Harry'nin gölgesinde kaldı? Yapılan yeni bir ankete göre Hollywood'daki kariyerinden sonra bir de prenses olan Meghan Markle, pek de popüler değil.
Meghan Markle şöhretini paraya çevirmek istiyor
Meghan Markle şöhretini paraya çevirmek istiyor İngiliz kraliyet ailesinin gelini olduktan sonra eşi Prens Harry ile birlikte görevlerinden feragat ederek ABD'ye yerleşen oyuncu Meghan Markle'ın para kazanmak için yeni bir plan hazırladığı ortaya çıktı.
Prens Harry'den olay İngiltere seyahati! Ailesini ziyaret edecek mi?
Prens Harry'den olay İngiltere seyahati! Ailesini ziyaret edecek mi? İngiltere Prensi Harry, çok sevdiği özel bir etkinlik için önümüzdeki ay memleketine dönmeye hazırlanıyor.
Prens Harry saç mı ektirdi? İmajı kafa karıştırdı
Prens Harry saç mı ektirdi? İmajı kafa karıştırdı İsmi genellikle çeşitli sansasyonlarla anılan ve İngiltere Kraliyet Ailesi'nden ayrıldığından beri gündemden düşmeyen Prens Harry şimdi de yeni saçlarıyla dikkat çekiyor.
Meghan Markle'ın 'stres önlemi' olay oldu
Meghan Markle'ın 'stres önlemi' olay oldu İngiliz Kraliyet Ailesi'yle yollarını ayırdıktan sonra gündemden düşmeyen Meghan Markle, stres seviyesini düşürmek için değişik bir yol izledi.
Meghan Markle'a sade 42. yaş kutlaması
Meghan Markle'a sade 42. yaş kutlaması Prens Harry'nin eşi Kraliyet gelini Meghan Markle, 42 yaşına adım attı. Meghan Markle yeni yaşını eşi Prens Harry ve arkadaşları ile birlikte kutladı.
Beckham çiftli, Harry ve Meghan ile görüşmeyi kesti!
Beckham çiftli, Harry ve Meghan ile görüşmeyi kesti! Kraliyet Ailesi'nin skandal çifti, sadece iptal edilen iş anlaşmalarıyla değil aynı zamanda bozulan dostluklarıyla da dikkat çekiyor. Bir iddiaya göre David ve Victoria Beckham, Meghan Markle ve Prens Harry ile görüşmeme kararı aldı.