Rachel Araz


Burcu Esmersoy'un dedikodusunu yapan iki ünlü isim kim?
Burcu Esmersoy'un dedikodusunu yapan iki ünlü isim kim? Sıkı bir sosyal medya kullanıcısı olan Burcu Esmersoy, hakkında çıkan 'estetik' yorumlarıyla ilgili konuştu. Yüzüne 'Fransız Askısı' yaptırdığı iddialarına kayıtsız kalmayan Esmersoy, konuya sosyal medya hesabında açıklık getirmişti.
Rachel Araz'ın estetiksiz fotoğrafı ortaya çıktı
Rachel Araz'ın estetiksiz fotoğrafı ortaya çıktı Lüks hayatıyla son dönemin konuşulan isimlerinden olan Rachel Araz da estetikli çıktı.
Rachel Araz'ı şok eden davetsiz misafir!
Rachel Araz'ı şok eden davetsiz misafir! Sosyetik Rachel Araz, önceki gün kabus dolu gece yaşadı. Yatak odasında birinin dolaştığını zanneden Araz, gözünü açtığında davetsiz misafirle göz göze geldi.
Ünlü isimler sosyal medyadan servet kazanıyor
Ünlü isimler sosyal medyadan servet kazanıyor Burcu Esmersoy, Duygu Özaslan, Danla Biliç, Gamze Erçel, Aslıhan Doğan Turan, Rachel Araz ve Yasemin Özilhan sosyal medya paylaşımlarından servet kazanıyor.
Rachel Araz'ın adını 'soğan' koydular!
Rachel Araz'ın adını 'soğan' koydular! Yakışıklı sosyetik Sami Kiresepi'yle mutlu bir evliliği olan Rachel Araz’dan ilginç açıklama.
Ünlü isimler Maldivler'i komşu kapısı yaptı
Ünlü isimler Maldivler'i komşu kapısı yaptı Serenay Sarıkaya'dan Ebru Şallı'ya kadar birçok isim, son haftalarda Maldivler'e akın etti. Otel fiyatlarının gecelik 5 ile 150 bin TL arasında değiştiği Maldivler'e Türk Hava Yolları'nın direkt uçuşları da büyük oranda dolu.