Rachel Araz


Rachel Araz ile davette karşılaşan Burcu Esmersoy'un morali bozuldu
Rachel Araz ile davette karşılaşan Burcu Esmersoy'un morali bozuldu Bir süredir sosyal medya üzerinden Rachel Araz Kiresepi'ye göndermeler yapan Burcu Esmersoy, sosyetik fenomenle önceki gün pişti oldu.
Sosyal medya fenomeni Duygu Özaslan'a 114 bin liralık şok!
Sosyal medya fenomeni Duygu Özaslan'a 114 bin liralık şok! 2 milyon takipçisi olan Duygu Özaslan, Instagram hesabında reklam paylaşımında bakanlığın kararına uymadığı için 114.326 liralık ceza yedi!
Hande Erçel iki paylaşımdan 250 bin lira kazandı
Hande Erçel iki paylaşımdan 250 bin lira kazandı Hande Erçel, Instagram’da iki saatte iki ayrı paylaşım yapıp 250 bin TL’yi cebine koydu. Bu dudak uçuklatan kazancıyla bile Influencer’ları yakalayamadı. Ala Tokel, Rachel Araz Kiresepi ve Ezgi Fındık gibi isimlerin tek bir paylaşımdan 500 bin TL’ye varan paralar kazandığı ortaya çıktı.
Aynı elbiseyi giyen üç ünlü simanın kıyasıya yarışı!
Aynı elbiseyi giyen üç ünlü simanın kıyasıya yarışı! İlayda Alişan, İrem Helvacıoğlu ve Rachel Araz; aynı zamanda giymeseler de modacı Raisa ve Vanessa Sason kardeşlerin imza attığı bu elbiseyle pişti oldu.
Magazin dünyası Burcu Esmersoy'un Rachel Araz'a attığı 'golü' konuşuyor
Magazin dünyası Burcu Esmersoy'un Rachel Araz'a attığı 'golü' konuşuyor Burcu Esmersoy, eski nişanlısı Sami Kiresepi’nin eşi Rachel Araz’ı hedef aldı. Sunucu, sosyal medyada sürekli yaptığı “Yoğunum, uyuyacak vaktim yok” paylaşımlarıyla dikkat çeken Araz’la dalga geçti.
Şiddetli fırtına sosyetik çiftin çatısını uçurdu
Şiddetli fırtına sosyetik çiftin çatısını uçurdu Şiddetli fırtına sosyetik Rachel Araz Kiresepi’yi de vurdu. Evinin çatısı uçan Araz’ın balkonundaki masa ve sandalyeler devrildi. Sosyetik isim, korku dolu anları yara almadan atlattı.
Rachel Araz'dan 'estetik' iddialarına yanıt
Rachel Araz'dan 'estetik' iddialarına yanıt Rachel Araz, 'estetik' yaptırdığı yönündeki iddialar karşısında sessizliğini bozdu. Araz, sosyal medyada gündem olan fotoğrafının 11-12 yaşlarında çekildiğini ve estetiksiz değil, çocuk olduğu için değişik göründüğünü ifade etti.