Rachel Araz


Sami Kiresepi - Rachel Araz çiftinin acı günü
Sami Kiresepi - Rachel Araz çiftinin acı günü İş insanı Sami Kiresepi ile 2016 yılında hayatını birleştiren ve bu evlilikten iki çocuğu bulunan Rachel Araz, aldığı acı haberle yıkıldı.
Derin Mermerci 50 bin liraya 'Hayır' dedi
Derin Mermerci 50 bin liraya 'Hayır' dedi Türkiye'nin en şık giyinen isimlerinin başında gelen Derin Mermerci, markaların da en gözde isimleri arasında yer alıyor.
Burcu Esmersoy'dan iki düşmanına ağır gönderme
Burcu Esmersoy'dan iki düşmanına ağır gönderme Bir süredir Rachel Araz Kiresepi ve Aslıhan Doğan Turan ile düşman kesilen Burcu Esmersoy, Instagram'dan yaptığı bir paylaşımla isim vermeden ikiliye gönderme yaptı.
Burcu Esmersoy - Rachel Araz rekabetinde kazanan kim oldu?
Burcu Esmersoy - Rachel Araz rekabetinde kazanan kim oldu? Burcu Esmersoy, arasının bozuk olduğu Rachel Araz Kiresepi'ye golünü attı.
Burcu Esmersoy'un dedikodusunu yaptıkları ortaya çıkan ikili korku içinde!
Burcu Esmersoy'un dedikodusunu yaptıkları ortaya çıkan ikili korku içinde! Sunucu Burcu Esmersoy, eski nişanlısı ve eski kankasının eşleri olan Rachel Araz Kiresepi ile Aslıhan Doğan Turan’ın kabusu oldu. Birçok etkinlikten davet alan ikili, Burcu Esmersoy’la pişti olmaktan korkuyor.
Sosyal medya Aslıhan Doğan Turan'ın kaşlarını konuştu
Sosyal medya Aslıhan Doğan Turan'ın kaşlarını konuştu Aslıhan Doğan Turan'ın bir fotoğraf karesi sosyal medyaya damga vurdu.
Rachel Araz ile davette karşılaşan Burcu Esmersoy'un morali bozuldu
Rachel Araz ile davette karşılaşan Burcu Esmersoy'un morali bozuldu Bir süredir sosyal medya üzerinden Rachel Araz Kiresepi'ye göndermeler yapan Burcu Esmersoy, sosyetik fenomenle önceki gün pişti oldu.