Rafet El Roman


Acilen ameliyata alınan Tuğba Altıntop'tan flaş haber
Acilen ameliyata alınan Tuğba Altıntop'tan flaş haber Eski Türkiye Güzeli Tuğba Altıntop'un başına talihsiz bir olay geldi. Kulak temizleme çubuğunu kulağında unutan Altıntop'un kulak zarı patladı.
Tuğba Altıntop: "Rafet'i takipten çıkarmamın nedeni..."
Tuğba Altıntop: "Rafet'i takipten çıkarmamın nedeni..." Tuğba Altıntop, iki kızının babası El Roman'ı sosyal medyada takipten çıkarması ile ilgili ilk kez konuştu.
Rafet El Roman'dan 14 Şubat sürprizi
Rafet El Roman'dan 14 Şubat sürprizi Rafet El Roman, genç müzisyen Nur Usta ile stüdyoya girdi.
Tuğba Altıntop eski eşi Rafet El Roman’ı takipten çıkardı
Tuğba Altıntop eski eşi Rafet El Roman’ı takipten çıkardı Güzel yıldız Tuğba Altıntop'un iki kızının babası Rafet El Roman'ı sosyal medyada takipten çıkarması dikkat çekti.
Rafet El Roman'a şok eden tehdit!..
Rafet El Roman'a şok eden tehdit!.. Rafet el Roman, hayranına “Sesin kötü” deyince, kızın sevgilisi tarafından tehdit edildi. El Roman’ın telefon numarasını sevgilisiyle paylaşan genç kıza ‘Kişisel verileri yaymak’ suçundan dava açıldı. Sevgilinin de 4 yıla kadar hapsi isteniyor.
Tuğba Altıntop: "Rafet bana bakmaz ama ben ona bakarım"
Tuğba Altıntop: "Rafet bana bakmaz ama ben ona bakarım" Tuğba Altıntop konuk olduğu canlı yayında konuşulacak açıklamalarda bulundu.
Patlayan flaşlar Rafet'i tedirgin etti!
Patlayan flaşlar Rafet'i tedirgin etti! Pop müziğin deneyimli isimlerinden Rafet El Roman aniden patlayan flaşlar karşısında şaşkınlığını gizleyemedi. El Roman, "Kendisi avukatım olur Yanlış bir şey yazmayın" diyerek muhabirlere bilgi verdi.