Sacit Aslan


Merdan Yanardağ Sacit Aslan'ın 'Bir Masalda İki Kral Olmaz' kitabını tanıttı Sacit Aslan'ın yeni kitabı "Bir Masalda İki Kral Olmaz" ile bir dönemin Türkiye'sine ışık tutuyor. Sacit Aslan'ın Kırmızı Kedi etiketiyle raflardaki yerini alan kitabına bu akşam Merdan Yanardağ ve Emre Kongar'ın gündemi değerlendirdikleri '18 Dakika' programında yer verildi.
Kaan Çağlayangöl yazdı: "Kulüp dizisinin yanlış müzikleri" Odatv yazarı Kaan Çağlayangöl'ül yazısı...
Sacit Aslan bu akşam Uğur Dündar'ın konuğu olacak Sacit Aslan'ın yeni kitabı "Bir Masalda İki Kral Olmaz" ile bir dönemin Türkiye'sine ışık tutuyor.
Prof. Dr. Coşkun Özdemir yazdı: "Ne zaman ‘duyar’, uyanırız?" Cumhuriyet Gazetesi'nden Prof. Dr. Coşkun Özdemir'in köşe yazısı...
Sacit Aslan Halk TV'de İpek Özbey'in konuğu oldu Sacit Aslan'ın yeni kitabı "Bir Masalda İki Kral Olmaz" ile bir dönemin Türkiye'sine ışık tutuyor.
SACİT ASLAN: "FAHRETTİN ASLAN'IN OĞLU OLMASAM ÇOKTAN ÖLDÜRÜLMÜŞTÜM" "Bir Masalda İki Kral Olmaz" ile bir dönemin Türkiye'sine ışık tutan Sacit Aslan'ın Kırmızı Kedi etiketiyle raflardaki yerini alan kitabı büyük ses getirdi.
Gazete Duvar'dan Funda Cantek yazdı: "Gazino sahnesinden bakınca Türkiye" Erkeklerin hakimiyetinde olmasına rağmen, çoğunlukla kadın yıldızların ayakta tuttuğu bir eğlence mekânı olarak gazinolar, bu kısa hatırlatma yazısından çok daha fazla ilgiyi hak ediyor. Türkiye’nin yakın tarihi yazılırken bir çeşit mikro kosmoz olarak gazinolar önemli bir yer tutmalı.