Sacit Aslan


Sacit Aslan bugün İzmir'de okurlarıyla buluşacak
Sacit Aslan bugün İzmir'de okurlarıyla buluşacak Sacit Aslan'ın Kırmızı Kedi'den çıkan yeni kitabı "Bir Masalda İki Kral Olmaz" satışlarda rekor kırmayı sürdürüyor.
Sacit Aslan'ın 'Bir Masalda İki Kral Olmaz' kitabı satış rekorları kırıyor
Sacit Aslan'ın 'Bir Masalda İki Kral Olmaz' kitabı satış rekorları kırıyor Sacit Aslan'ın Kırmızı Kedi'den çıkan yeni kitabı "Bir Masalda İki Kral Olmaz" satışlarda rekor kırmayı sürdürüyor.
Sacit Aslan Uğur Dündar'ın konuğu oldu
Sacit Aslan Uğur Dündar'ın konuğu oldu Sacit Aslan'ın yeni kitabı "Bir Masalda İki Kral Olmaz" ile bir dönemin Türkiye'sine ışık tutuyor.
Merdan Yanardağ Sacit Aslan'ın 'Bir Masalda İki Kral Olmaz' kitabını tanıttı
Merdan Yanardağ Sacit Aslan'ın 'Bir Masalda İki Kral Olmaz' kitabını tanıttı Sacit Aslan'ın yeni kitabı "Bir Masalda İki Kral Olmaz" ile bir dönemin Türkiye'sine ışık tutuyor. Sacit Aslan'ın Kırmızı Kedi etiketiyle raflardaki yerini alan kitabına bu akşam Merdan Yanardağ ve Emre Kongar'ın gündemi değerlendirdikleri '18 Dakika' programında yer verildi.
Kaan Çağlayangöl yazdı: "Kulüp dizisinin yanlış müzikleri"
Kaan Çağlayangöl yazdı: "Kulüp dizisinin yanlış müzikleri" Odatv yazarı Kaan Çağlayangöl'ül yazısı...
Sacit Aslan bu akşam Uğur Dündar'ın konuğu olacak
Sacit Aslan bu akşam Uğur Dündar'ın konuğu olacak Sacit Aslan'ın yeni kitabı "Bir Masalda İki Kral Olmaz" ile bir dönemin Türkiye'sine ışık tutuyor.
Prof. Dr. Coşkun Özdemir yazdı: "Ne zaman ‘duyar’, uyanırız?"
Prof. Dr. Coşkun Özdemir yazdı: "Ne zaman ‘duyar’, uyanırız?" Cumhuriyet Gazetesi'nden Prof. Dr. Coşkun Özdemir'in köşe yazısı...