Sacit Aslan


Tahir Sarıkaya, Sacit Aslan'ın 'Mafyatik Baroniçe' yazısını yorumladı
Tahir Sarıkaya, Sacit Aslan'ın 'Mafyatik Baroniçe' yazısını yorumladı Sacit Aslan'ın 'mafyatik baroniçe' Tamar Tanrıyar ile ilgili yazdığı son yazısı medyada büyük ses getirdi.
Sacit Aslan yazdı: "Mafyatik Baroniçe’nin Adliye ve Karanlık İlişkileri..."
Sacit Aslan yazdı: "Mafyatik Baroniçe’nin Adliye ve Karanlık İlişkileri..." Sacit Aslan'ın yeni yazısı...
Sacit Aslan yazdı: Yargı Mensupları İçin de “Adalet...!”
Sacit Aslan yazdı: Yargı Mensupları İçin de “Adalet...!” Sacit Aslan'ın yeni yazısı...
Sacit Aslan'dan Umut Evirgen yorumu
Sacit Aslan'dan Umut Evirgen yorumu Magazin ve cemiyet hayatının duayen isimlerinden Sacit Aslan, Umut Evirgen hakkında Patronlar Dünyası’na konuştu.
SACİT ASLAN'DAN BODRUM ACIBADEM HASTANESİ'NE TEŞEKKÜR
SACİT ASLAN'DAN BODRUM ACIBADEM HASTANESİ'NE TEŞEKKÜR Geçirdiği safra kesesi rahatsızlığı nedeniyle 1 haftadır Bodrum Acıbadem Hastanesi'nde tedavi gören; önceki gün geçirdiği başarılı bir operasyonla sağlığına kavuşan Sacit Aslan, sağlık durumuyla yakından ilgilenen Bodrum Acıbadem Hastanesi doktorları ve personeline teşekkür etti.
Pınar Eliçe'den 'Gerçek assolistler kimler?' sorusuna yanıt
Pınar Eliçe'den 'Gerçek assolistler kimler?' sorusuna yanıt Uzun yıllar Maksim Gazinosu'nda assolist olarak sahneye çıkan; ünlü ses sanatçısı Pınar Eliçe, 'Gerçek assolistler kim?' sorusuna yanıt vererek çarpıcı açıklamalarda bulundu.
Hakan Ural'dan objektif ve dürüst yorumlar
Hakan Ural'dan objektif ve dürüst yorumlar Hakan Ural, bu sabah Kanal D'de ekrana gelen "Neler Oluyor Hayatta" programında herkesin bildiği ama dile getirmediği gerçekleri ifade ederek dürüst ve samimi tavrıyla takdir topladı.