Sadakatsiz

Tarık Emir Tekin 'Sadakatsiz'e veda mı ediyor?
Tarık Emir Tekin 'Sadakatsiz'e veda mı ediyor? "Sadakatsiz"in son bölümüne damga vuran binadan düşme sahnesi merak uyandırmıştı.
Özge Özder: "'İki köpek, bir bebek ve biz'"
Özge Özder: "'İki köpek, bir bebek ve biz'" Şu sıralar ilgiyle izlenen "Sadakatsiz"de rol alan oyuncu Özge Özder 2018’de müzisyen Sinan Güleryüz ile nikah masasına oturmuştu.
Sosyal medyadaki yorum hamile oyuncuyu çok üzdü
Sosyal medyadaki yorum hamile oyuncuyu çok üzdü Kanal D’nin reyting rekorları kıran dizisi ‘Sadakatsiz’in ‘Doktor Derya’sı Özge Özder, 2018’de Sinan Güleryüz ile evlenmişti. 7.5 aylık hamile olan 42 yaşındaki oyuncu önceki gün bir fotoğrafını sosyal medyada paylaştı.
Melis Sezen makyajsız haliyle şaşırttı
Melis Sezen makyajsız haliyle şaşırttı Kanal D'de yayınlanan "Sadakatsi"z dizisinde rol alan Melis Sezen başarılı oyunculuk performansının yanı sıra güzelliğiyle de dikkatleri üzerine çekiyor.
Tarık Emir Tekin: "Selçuk ile farkındalık yaratmak istiyorum"
Tarık Emir Tekin: "Selçuk ile farkındalık yaratmak istiyorum" Kanal D’nin sevilen dizisi "Sadakatsiz"de saplantılı aşık 'Selçuk’u canlandıran Tarık Emir Tekin, “Bir farkındalık yaratmak istiyorum” dedi.
Sadakatsiz'in Derya'sından diziye bebek molası
Sadakatsiz'in Derya'sından diziye bebek molası "Sadakatsiz" dizisinde rol alan 5 aylık hamile Özge Özder, eşi Sinan Güleryüz ile Etiler'de köpeklerini gezdirdi.
Cansu Dere'nin yorgun görüntüsü dikkat çekti
Cansu Dere'nin yorgun görüntüsü dikkat çekti ‘Sadakatsiz’ dizisindeki performansıyla beğeni toplayan Cansu Dere, önceki gün Bebek’teydi.