Sadakatsiz

Diziler kaç hafta yılbaşı arası verecek?
Diziler kaç hafta yılbaşı arası verecek? Her yıl olduğu gibi bu yılbaşında da reklam fiyatları belirleneceği için TV dizileri yayınına ara verecek.
Berkay Ateş'ten Cansu Dere'ye övgü dolu sözler
Berkay Ateş'ten Cansu Dere'ye övgü dolu sözler "Çukur" dizisindeki oyunculuk performansı ile adından söz ettiren ünlü oyuncu Berkay Ateş, şimdilerde Kanal D'de yayınlanan "Sadakatsiz" dizisinde rol alıyor. Diziye yeni sezonunda dahil olan Berkay Ateş, 'Aras' karakteri ile büyük beğeni topladı.
Cansu Dere 23 bin TL'lik eşofmanıyla havasını attı
Cansu Dere 23 bin TL'lik eşofmanıyla havasını attı İki sezondur ekranda fırtına gibi esen "Sadakatsiz" dizisinde 'Asya' karakterini canlandıran Cansu Dere, 23 bin TL'lik eşofman giyiyor.
Sıfır makyaj Melis Sezen takipçilerini şaşırttı
Sıfır makyaj Melis Sezen takipçilerini şaşırttı Altın Kelebek Ödül Töreni'ne elbise seçimi ve sevinçli halleriyle damga vuran Melis Sezen sosyal medya hesabından sıfır makyaj bir pozunu paylaştı.
İspanya'da Cansu Dere fırtınası esti
İspanya'da Cansu Dere fırtınası esti Türk-İspanyol Resmi Sanayi ve Ticaret Odası tarafından bu sene altıncısı düzenlenen ödül töreninde, Bireysel Başarı Ödülü Cansu Dere'nin oldu.
'Sadakatsiz' tam 65 ülkede yayınlanıyor
'Sadakatsiz' tam 65 ülkede yayınlanıyor "Sadakatsiz" dizisi 65 ülkede yayınlanarak en çok satan Türk dizisi olma yolunda ilerliyor.
Cansu Dere Madrid'e gidiyor
Cansu Dere Madrid'e gidiyor "Sadakatsiz" dizisinin Asya’sı Cansu Dere, Türkiye ve İspanya arasında ekonomik, ticari ve kültürel iş birliğinin teşvik edilip artırılması için faaliyetler düzenleyen Türk-İspanyol Sanayi ve Ticaret Odası tarafından ödülle layık görüldü.