Sadakatsiz

Berkay Ateş'ten konuşulacak 'Sadakatsiz' açıklaması
Berkay Ateş'ten konuşulacak 'Sadakatsiz' açıklaması Kanal D’deki Sadakatsiz dizisinin Aras'ı Berkay Ateş, bir süre televizyonda yer almayı düşünmediği bir dönemde bu rolü kabul ettiğini söyledi.
Berkay Ateş ehliyeti kaptırdı
Berkay Ateş ehliyeti kaptırdı "Sadakatsiz" dizisiyle ekrana gelen oyuncu Berkay Ateş, 25 Kasım günü 04.00'te, Sarıyer'de trafik uygulamasına takıldı.
Melis Sezen şükran ve umut dolu
Melis Sezen şükran ve umut dolu 2021 yılına Altın Kelebek Ödül töreninde yaptığı konuşmayla damgasını vuran "Sadaaktsiz" dizisinin güçlü oyuncusu Melis Sezen; hem yeni yıla hem de yeni yaşına aynı anda girdi.
Sadakatsiz dizisinin Melih'i gecelerde sobelendi
Sadakatsiz dizisinin Melih'i gecelerde sobelendi Kanal D’deki ‘Sadakatsiz’in ‘Melih’i Ali İl, önceki akşam Bebek’te sarışın bir güzelle görüntülendi.
Diziler kaç hafta yılbaşı arası verecek?
Diziler kaç hafta yılbaşı arası verecek? Her yıl olduğu gibi bu yılbaşında da reklam fiyatları belirleneceği için TV dizileri yayınına ara verecek.
Berkay Ateş'ten Cansu Dere'ye övgü dolu sözler
Berkay Ateş'ten Cansu Dere'ye övgü dolu sözler "Çukur" dizisindeki oyunculuk performansı ile adından söz ettiren ünlü oyuncu Berkay Ateş, şimdilerde Kanal D'de yayınlanan "Sadakatsiz" dizisinde rol alıyor. Diziye yeni sezonunda dahil olan Berkay Ateş, 'Aras' karakteri ile büyük beğeni topladı.
Cansu Dere 23 bin TL'lik eşofmanıyla havasını attı
Cansu Dere 23 bin TL'lik eşofmanıyla havasını attı İki sezondur ekranda fırtına gibi esen "Sadakatsiz" dizisinde 'Asya' karakterini canlandıran Cansu Dere, 23 bin TL'lik eşofman giyiyor.