Sadakatsiz


Cansu Dere 23 bin TL'lik eşofmanıyla havasını attı İki sezondur ekranda fırtına gibi esen "Sadakatsiz" dizisinde 'Asya' karakterini canlandıran Cansu Dere, 23 bin TL'lik eşofman giyiyor.
Sıfır makyaj Melis Sezen takipçilerini şaşırttı Altın Kelebek Ödül Töreni'ne elbise seçimi ve sevinçli halleriyle damga vuran Melis Sezen sosyal medya hesabından sıfır makyaj bir pozunu paylaştı.
İspanya'da Cansu Dere fırtınası esti Türk-İspanyol Resmi Sanayi ve Ticaret Odası tarafından bu sene altıncısı düzenlenen ödül töreninde, Bireysel Başarı Ödülü Cansu Dere'nin oldu.
'Sadakatsiz' tam 65 ülkede yayınlanıyor "Sadakatsiz" dizisi 65 ülkede yayınlanarak en çok satan Türk dizisi olma yolunda ilerliyor.
Cansu Dere Madrid'e gidiyor "Sadakatsiz" dizisinin Asya’sı Cansu Dere, Türkiye ve İspanya arasında ekonomik, ticari ve kültürel iş birliğinin teşvik edilip artırılması için faaliyetler düzenleyen Türk-İspanyol Sanayi ve Ticaret Odası tarafından ödülle layık görüldü.
Cemal Hünal cephesinden konuşulacak iddia! Son olarak Cansu Dere ve Melis Sezen'in başrollerini paylaştığı "Sadakatsiz" dizisinde rol alan ünlü oyuncu Cemal Hünal cephesinden flaş iddia...
Aynur Aydın: "Ben o kadını zehirlerim" Müzik dünyasının başarılı yorumcusu Aynur Aydın, Michael Kuyucu’nun "Müzik Habercisi" programına konuk oldu.