Sadakatsiz


Melis Sezen hangi sürpriz isimle kamera karşısına geçti?
Melis Sezen hangi sürpriz isimle kamera karşısına geçti? Ekranlara veda eden 'Sadakatsiz' dizisiyle adından söz ettiren oyuncu Melis Sezen, çok sürpriz bir isimle kamera karşısına geçti.
Cansu Dere'nin keyifli tatili sürüyor
Cansu Dere'nin keyifli tatili sürüyor Sezonu açan Cansu Dere, tatil fotoğraflarını Instagram hesabından paylaştı.
Cansu Dere'nin tatil için harcayacağı para dudak uçuklattı!
Cansu Dere'nin tatil için harcayacağı para dudak uçuklattı! "Sadakatsiz" dizisi final yapan Cansu Dere, son yaptığı reklam anlaşmasından kazandığı parayla uzun bir yaz tatili yapacak.
Cansu Dere ve Caner Cindoruk'tan 'Sadakatsiz'e veda
Cansu Dere ve Caner Cindoruk'tan 'Sadakatsiz'e veda Başrolünü Cansu Dere, Caner Cindoruk ve Melis Sezen’in paylaştığı ‘Sadakatsiz’, bu akşam yayınlanacak 60’ıncı bölümüyle, ekran serüvenini sonlandıracak.
Melis Sezen'in Bali pozları hayranlık uyandırdı
Melis Sezen'in Bali pozları hayranlık uyandırdı Genç oyuncu Melis Sezen; dizi çekimleri biter bitmez soluğu Bali'de aldı...
Caner Cindoruk ve Cansu Dere büyük aşk yaşıyor iddiası!
Caner Cindoruk ve Cansu Dere büyük aşk yaşıyor iddiası! Oyuncu Cansu Dere'nin adı kısa bir süre önce kendisi gibi oyuncu olan Caner Cindoruk ile anılmıştı. Aşk iddiası başta 'Sadakatsiz' hayranları olmak üzere magazin gündeminde heyecan yaratmıştı.
Cansu Dere yorgunluk atıyor
Cansu Dere yorgunluk atıyor Kanal D'de 25 Mayıs Çarşamba akşamı final bölümüyle ekrana gelecek olan "Sadakatsiz" dizisinde 'Asya' karakterini canlandıran Cansu Dere, önceki gün Zorlu AVM'de görüntülendi.