Sadakatsiz

Sadakatsiz'in Nil'i Nişantaşı'nda aşka geldi
Sadakatsiz'in Nil'i Nişantaşı'nda aşka geldi Başrollerinde Caner Cindoruk ve Cansu Dere'nin yer aldığı, Kanal D'nin sevilen dizisi 'Sadakatsiz'de 'Nil' karakterine hayat veren Nazlı Bulum, birçok sinema filminin kurgusunu yapan sevgilisi Doruk Kaya ile objektiflere yansıdı.
'Sadakatsiz' dizisi Şili'de reytingleri alt üst etti!
'Sadakatsiz' dizisi Şili'de reytingleri alt üst etti! Bu sezon final yapacak olan "Sadakatsiz" dizisi, Şili'de yayınlandığı ilk gün reytinglerde birinci oldu.
Özge Özder'in reyting keyfi
Özge Özder'in reyting keyfi Basın mensupları ile ayaküstü sohbet eden sanat dünyasının örnek çifti Özge Özder ve Sinan Güleryüz, "Luna dışarıda gezmeyi çok seviyor. Hava da güzelken parka gidelim dedik" ifadelerini kullandı.
Cansu Dere Türkiye'yi terk ediyor
Cansu Dere Türkiye'yi terk ediyor "Sadakatsiz" dizisi final yapacak olan Cansu Dere, radikal bir karar aldı.
Melis Sezen: "Derin uçsuz bucaksız bir kız"
Melis Sezen: "Derin uçsuz bucaksız bir kız" Kanal D’deki Sadakatsiz dizisinin ‘Derin’i Melis Sezen, aşkı “Bir anda hayatın akışının arkasına müzik koymak” olarak tanımladı.
Melis Sezen: "Tam bir sevgi kelebeğiyim"
Melis Sezen: "Tam bir sevgi kelebeğiyim" Başrollerini Cansu Dere ve Caner Cindoruk'la paylaştığı 'Sadakatsiz' dizisindeki performansıyla dikkatleri üzerine çeken oyuncu Melis Sezen, aşk hakkında konuştu.
Cansu Dere Güney Afrika'ya gidecek
Cansu Dere Güney Afrika'ya gidecek 'Sadakatsiz' dizisi final yapmaya hazırlanan Cansu Dere, tatil rotasını belirledi. Oyuncu, kız arkadaş grubuyla birlikte Güney Afrika'yı kapsayan safari turuna çıkacak.