Şahin Irmak


İddialı projenin ünlü oyuncuları okuma provasında buluştu
İddialı projenin ünlü oyuncuları okuma provasında buluştu Show TV'de ekranlara gelecek, yapımcılığını Süreç Film’in üstlendiği, başrollerinde Burçin Terzioğlu, Salih Bademci, Hazal Türesan, Cemal Toktaş ve Şahin Irmak’ın yer aldığı "Yalancı" dizisinin oyuncuları, okuma provası için yapımcı ve yönetmenle bir araya geldi.
Şahin Irmak hangi projeyle ekrana dönecek?
Şahin Irmak hangi projeyle ekrana dönecek? Son olarak "Jet Sosyete" isimli yapımda rol alan Şahin Irmak, uzun süren ekran sessizliğini bozuyor.
Burçin Terzioğlu ve Salih Bademci'yi buluşturan dizide konuşulacak gelişme
Burçin Terzioğlu ve Salih Bademci'yi buluşturan dizide konuşulacak gelişme Süreç Film’in Show TV için çekeceği "Yalancı" dizisinin hazırlıkları sürüyor.
Tiyatro sanatçılarını ayağa kaldıran sınav!
Tiyatro sanatçılarını ayağa kaldıran sınav! İzmir Şehir Tiyatrosu'na ekip kurmak için düzenlenen şaibeli seçmeler nedeniyle, belediye başkanı Tunç Soyer'e tepkiler dinmiyor. Torpil yapıldığı gerekçesiyle sosyal medyada fiyasko olarak nitelendirilen seçmelerle ilgili tiyatrocular da topa girdi.
'Masumiyet'in Banu'su soluğu sahilde aldı
'Masumiyet'in Banu'su soluğu sahilde aldı Oyuncu Asena Tuğal ‘Banu’yu canlandırdığı ‘Masumiyet’in final yapmasıyla Bodrum'un yolunu tuttu.