SBK Holding

Sezgin Baran Korkmaz'ın birlikte yemek yediği isim kim çıktı?
Sezgin Baran Korkmaz'ın birlikte yemek yediği isim kim çıktı? Medyadaki Sezgin Baran Korkmaz depremi yargıya da sıçradı. Sezgin Baran Korkmaz hakkında "Kara para aklama" soruşturmasının başladığı günlerde Ankara'da çekilen bir fotoğraf gündeme bomba gibi düştü.
ABD, Sezgin Baran Korkmaz’ın Türkiye’deki mal varlığına el konulmasını istedi
ABD, Sezgin Baran Korkmaz’ın Türkiye’deki mal varlığına el konulmasını istedi ABD’nin talebiyle Avusturya’da tutuklanan Sezgin Baran Kormaz’ın ABD'den Türkiye’ye aktarılan kara parayla satın aldığı iddia edilen çeşitli mülkler ve yaptığı muhtelif yatırımların listesi Utah Başsavcılığı tarafından, Kingston kardeşler ve Lev Aslan Dermen’in devam eden dava dosyasına konuldu.
İsmail Saymaz'dan Veyis Ateş yorumu
İsmail Saymaz'dan Veyis Ateş yorumu Sözcü Gazetesi yazarı İsmail Saymaz, Sezgin Baran Korkmaz'dan 10 milyon Euro istediği belirtilen Veyis Ateş’in cuma günü kendisiyle yaptığı yayına ilişkin olarak, “Ben ikna olmadım” yorumunda bulundu.
Sezgin Baran Korkmaz Avusturya'da tutuklandı
Sezgin Baran Korkmaz Avusturya'da tutuklandı Türkiye’de hakkında kara para soruşturması başlatıldıktan sonra yurtdışına çıkan ve bir daha dönmeyen SBK Holding Yönetim Kurulu Başkanı Sezgin Baran Korkmaz Avusturya’da tutuklandı.
Akif Beki'den Sezgin Baran Korkmaz sorusu
Akif Beki'den Sezgin Baran Korkmaz sorusu Karar Gazetesi yazarı Akif Beki, Sezgin Baran Korkmaz'ın mal varlığına ve hesaplarına neden tedbir konulmadığını sordu.
“Veyis Ateş SBK’dan 10 Milyon Euro istedi” iddiası!
“Veyis Ateş SBK’dan 10 Milyon Euro istedi” iddiası! Gazete Pencere Genel Yayın Yönetmeni Yavuz Oğhan, HaberTürk yazarı Sevilay Yılman ile bir telefon görüşmesi yaptığını, bu görüşmede Yılman’ın Veyis Ateş’in Sezgin Baran Korkmaz’dan 10 milyon Euro istediği ve bu pazarlığın ses kaydının bir bölümünü dinlediğini söylediğini aktardı.
Serpil Yılmaz yazdı: "Amerika SBK'dan parasını istiyor"
Serpil Yılmaz yazdı: "Amerika SBK'dan parasını istiyor" ABD'nin, Sezgin Baran Korkmaz'ın şirketi SBK Holding'den, ülkeden kaçırılan 130 milyar doları istediği iddia edildi.