SBK Holding


Uğur Dündar: "SBK ve ortakları beş kuruş ödemeden Borajet’e nasıl çöktüler?"
Uğur Dündar: "SBK ve ortakları beş kuruş ödemeden Borajet’e nasıl çöktüler?" Sözcü Gazetesi yazarı Uğur Dündar, hakkında kara para aklama suçlaması olan firari iş insanı Sezgin Baran Korkmaz’ın Borajet’e para ödemeden çöktüğünü yazdı.
Avusturya basınından SBK iddiası: "Pazarlıkla ABD'ye konuşacak"
Avusturya basınından SBK iddiası: "Pazarlıkla ABD'ye konuşacak" Sezgin Baran Korkmaz olayı, Avrupa basınının gündeminde. Avusturya’nın Der Standart gazetesi, "ABD 220 yıl ceza istiyor. Tüm varlığına el koyacak. Kurtulmak için, ABD’li müfettişlerle iş birliği yapıp ikinci Reza Zarrab olabilir. Bu Türk hükümeti için sinir bozucu" yorumunu yaptı.
İki kritik isim mahkemede anlattı: 'SBK o yalıyı nasıl aldı?'
İki kritik isim mahkemede anlattı: 'SBK o yalıyı nasıl aldı?' Alptekin Yılmaz, Avusturya'da tutuklu bulunan Sezgin Baran Korkmaz'ın Beylerbeyi’ndeki yalısının nasıl alındığını; Olessia Zoubkova ise ABD Hazinesi'ni 516 milyon dolar dolandırmakla suçlanan Jacop Kingston’dan 68 milyon TL’ye nasıl şirket satın aldığını anlattı.
Sezgin Baran Korkmaz dosyasının çok kritik 5 ayrıntısı ortaya çıktı
Sezgin Baran Korkmaz dosyasının çok kritik 5 ayrıntısı ortaya çıktı Kara para aklama suçuyla Avusturya'da yakalanan ve ABD ile Türkiye'nin de iadesini istediği Sezgin Baran Korkmaz'ın iade davası 5 Ağustos'a ertelendi. Fakat dosyanın çok özel bilgileri ortaya çıktı.
Sezgin Baran Korkmaz'ın hatırlı milletvekili kim?
Sezgin Baran Korkmaz'ın hatırlı milletvekili kim? SBK Holding'in kara para aklama suçundan tutuklanan sahibi Sezgin Baran Korkmaz'la ilgili kritik soruyu Aytunç Erkin, bugünkü yazısında sordu: "Kim bu Sezgin Baran Korkmaz'ı sisteme eklemleyen?"
Sezgin Baran Korkmaz'ın yıllar önceki görüntüleri şaşırttı
Sezgin Baran Korkmaz'ın yıllar önceki görüntüleri şaşırttı ABD'nin talebi üzerine Avusturya'da tutuklanan ve iadesi istenen Türkiye'de de hakkında kara para aklama suçu bulunan firari iş insanı Sezgin Baran Korkmaz'la ilgili her gün yeni bir iddia ortaya atılırken, sosyal medyaya düşen bir video kısa sürede gündem oldu.
Sezgin Baran Korkmaz’ın uçağını kullananlar listesine bir isim daha eklendi!
Sezgin Baran Korkmaz’ın uçağını kullananlar listesine bir isim daha eklendi! Sezgin Baran Korkmaz’ın lüks uçağını kullananlar listesine İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve eski bakan Mehmet Ağar’ın ardından bir isim daha dahil oldu.