Selçuk Tektaş


Alişan: "Böyle siyah beyaz kaldık"
Alişan: "Böyle siyah beyaz kaldık" Alişan'ın kardeşi Selçuk Tektaş, Koronavirüs nedeniyle tedavi gördüğü hastanede 21 Temmuz'da hayatını kaybetmişti.
Alişan büyük acıyı atlatamıyor
Alişan büyük acıyı atlatamıyor Alişan'ın kardeşi ve aynı zamanda menajeri olan Selçuk Tektaş, koronavirüse yenilmişti. Alişan'ın kuzeni Ozan Ebcin de Tektaş'tan sekiz gün sonra yaşamını yitirmişti. Kardeşini kaybetmenin acısını yaşayan Alişan'ın matemi devam ediyor.
Alişan kardeşinin yokluğuna alışamıyor
Alişan kardeşinin yokluğuna alışamıyor Zor günler yaşayan ve bulduğu her fırsatı kardeşinin mezarında vakit geçirerek değerlendiren Alişan, ziyaretlerine bir yenisini daha ekledi.
Alişan her gününü yeğenleriyle geçiriyor
Alişan her gününü yeğenleriyle geçiriyor Kardeşi Selçuk Tektaş'ı Corona virüs sebebiyle geçtiğimiz ay kaybeden Alişan, kendisine emanet edindiği yeğenlerinden Eyşan Tektaş ile görüntülendi. Kardeşinin vefatı sonrası 'Artık dört çocuğum var' diyen ünlü şarkıcı, yeğeninin eksiklerini tamamladı.
Alişan: "Yeğenlerim için çalışmam lazım"
Alişan: "Yeğenlerim için çalışmam lazım" Alişan ve Tan Taşçı, Belarus'ta konser verdi.
Alişan’dan kardeşi Selçuk Tektaş’a ‘40’ ziyareti
Alişan’dan kardeşi Selçuk Tektaş’a ‘40’ ziyareti Alişan, koronavirüs sebebiyle yaşamını yitiren kardeşi ve aynı zamanda menajeri olan Selçuk Tektaş'ın mezarını vefatının 40. gününde ziyaret etti.
Alişan yeğenlerinin bir dediğini iki etmiyor
Alişan yeğenlerinin bir dediğini iki etmiyor Kardeşi Selçuk Tektaş’ı COVID-19 nedeniyle 21 Temmuz’da kaybeden Alişan önceki gün Etiler Akmerkez’deydi.