Şenay Gürler


Çağatay Ulusoy ve Ebru Şahin'i buluşturacak projede flaş gelişme
Çağatay Ulusoy ve Ebru Şahin'i buluşturacak projede flaş gelişme Yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy’un Terzi dizisinin çekimlerinin ardından “Centilmen” adlı filme başlayacağı ortaya çıkmıştı.
Oyuncu Şenay Gürler'den son dakika haberi
Oyuncu Şenay Gürler'den son dakika haberi "Avrupa Yakası" dizisiyle milyonların tanıdığı bir isim olan ünlü tiyatro, sinema ve seslendirme sanatçısı Şenay Gürler'den konuşulacak haber...
Şenay Gürler: "Torunum bana 'Şenay' diyor"
Şenay Gürler: "Torunum bana 'Şenay' diyor" En son ekranlara veda eden 'Kalp Yarası' adlı dizide yer alan oyuncu ve seslendirme sanatçısı Şenay Gürler, nineliğin keyfini çıkardığını söyledi.
Şenay Gürler ve Özgün Çoban tiyatro sahnesinde buluştu
Şenay Gürler ve Özgün Çoban tiyatro sahnesinde buluştu Geçtiğimiz Perşembe günü Oyun Atölyesi'nde ilk kez seyirciyle buluşan, İran asıllı İsveçli yazar Athena Farrokhzad'ın yazdığı, Yeşim Özsoy'un yönettiği "Medea'ya Göre Ahlak"ı oyuncuları Şenay Gürler, Özgün Çoban ve yazarı Farrokhzad'dan çarpıcı açıklamalarda bulundu.
Gökhan Alkan'dan şaşırtan hareket
Gökhan Alkan'dan şaşırtan hareket Oyuncu Gökhan Alkan, yeni bir iddia ile gündeme geldi.
'Kalp Yarası' dizisi erken final yapacak
'Kalp Yarası' dizisi erken final yapacak Geçen yaz başlayıp ayakta kalmayı başaran iki diziden biri olan "Kalp Yarası" da reyting canavarına yenildi.
Kalp Yarası dizisinde sarsıcı ayrılık
Kalp Yarası dizisinde sarsıcı ayrılık Atv’nin Süreç Film imzalı dizisi “Kalp Yarası” seyirciyi pazartesi akşamları ekran başına toplamaya devam ediyor.