Seren Serengil


ANA - KIZ DAVALIK OLDU! Nevin Teoman kızı Seren Serengil’e dava açtı!
ANA - KIZ DAVALIK OLDU! Nevin Teoman kızı Seren Serengil’e dava açtı! Nevin Teoman, ölünceye kadar bakma vaadi sözleşmesi imzalatıp Suadiye’deki evinin tapusunu üzerine geçirdiği iddiasıyla kızı Seren Serengil’e dava açtı.
Ece Erken: "Bir kadın olarak bu davanın arkasındayım"
Ece Erken: "Bir kadın olarak bu davanın arkasındayım" Ece Erken'in eşi avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu 27 Ocak günü Yeşilköy'de ortağı olduğu balık restoranında uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybetmişti.
Avukat Feyza Altun'u kimler tehdit ediyor?
Avukat Feyza Altun'u kimler tehdit ediyor? Mesleğindeki tartışmasız başarılarıyla tanınan Avukat Feyza Altun, tehdit mesajları aldığını ifade etti.
Can Tanrıyar için Seren Serengil, neden ‘şizofren’ demişti?
Can Tanrıyar için Seren Serengil, neden ‘şizofren’ demişti? “Tehdit, şantaj ve asparagas makinası” Can Tanrıyar için Seren Serengil, neden ‘şizofren’ demişti?...
Can Tanrıyar, bir 'Korku İmparatorluğunun' çöküşü...
Can Tanrıyar, bir 'Korku İmparatorluğunun' çöküşü... Yıllardır ‘sanat ve medya dünyası’ üzerinde yarattığı ‘korku imparatorluğunun’ yıkılmasını hazmedemeyen magazinci Can Tanrıyar, kontrolü altındaki Uçankuş’tan gerçek habercilere ‘uçantrolleri’ ile saldırmaya başladı.
Tayyar Işıksaçan arşive daldı, Seren Serengil için sert konuştu!
Tayyar Işıksaçan arşive daldı, Seren Serengil için sert konuştu! Usta gazeteci Tayyar Işıksaçan, kendilerine yönelik 'işsiz gazeteciler' şeklinde ifadelerde bulunan Seren Serengil'e sert yanıt verdi.
Tayyar Işıksaçan Seren Serengil'e çok sert çıktı!
Tayyar Işıksaçan Seren Serengil'e çok sert çıktı! Usta gazeteci Tayyar Işıksaçan, kendilerine yönelik 'işsiz gazeteciler' şeklinde ifadelerde bulunan Seren Serengil'e sert yanıt verdi.