Şerif Erol


Sürpriz isimleri buluşturan "Hayat Bugün" dizisinin afişi çıktı!
Sürpriz isimleri buluşturan "Hayat Bugün" dizisinin afişi çıktı! Show TV ekranlarında izleyici ile buluşmaya hazırlanan, yapımını O3 Medya’nın üstlendiği NBCUniversal Formats ve Universal Television’un başarılı dizisi ‘New Amsterdam'ın uluslararası ilk uyarlaması olan 'Hayat Bugün'ün afişi yayınlandı.
Selen Soyder cephesinden bomba haber!
Selen Soyder cephesinden bomba haber! Beş yıldır setlerden uzak olan ünlü oyuncu Selen Soyder; 2015'te nikâh masasına oturduğu yakışıklı iş insanı Oren Fransez'den geçtiğimiz ay anlaşmalı olarak boşanmıştı...
Murat Boz ve Burcu Özberk'i buluşturan filmde yeni gelişme
Murat Boz ve Burcu Özberk'i buluşturan filmde yeni gelişme Murat Boz ve Burcu Özberk'i buluşturan filmin çekimlerinin başlaması bekleniyordu.
Sürpriz isimleri buluşturan 'Hayat Bugün' heyecan yarattı
Sürpriz isimleri buluşturan 'Hayat Bugün' heyecan yarattı “Hayat Bugün”de Ulaş Tuna Astepe, Hazar Ergüçlü, Tansel Öngel, Hande Doğandemir ve Şerif Erol başrolleri paylaşacak.
Hande Doğandemir merakla beklenen dizinin başrolünde!
Hande Doğandemir merakla beklenen dizinin başrolünde! Show TV'nin O3 Medya imzalı "Yeni İstanbul" dizisinin güçlü oyuncu kadrosuna çok etkili bir oyuncu daha katıldı.
Ulaş Tuna Astepe'nin güzel oyuncuyla sürpriz buluşması!
Ulaş Tuna Astepe'nin güzel oyuncuyla sürpriz buluşması! Ulaş Tuna Astepe yeni dizisi "Yeni İstanbul”"da güzel ve başarılı oyuncuyla buluşacak...
Ecem Uzun ani bir kararla evlendi
Ecem Uzun ani bir kararla evlendi Oyuncu Ecem Uzun, nikah masasına oturdu. Genç yıldız, bir süredir aşk yaşadığı sevgilisi Deniz Şeremetli ile dünyaevine girdi.