siyaset


Erol Mütercimler: "Atatürk İstanbul'da günlerce annesini aradı"
Erol Mütercimler: "Atatürk İstanbul'da günlerce annesini aradı" Erol Mütercimler, bilinmeyen gerçekleri konuk olduğu "Karşı Karşıya" programında anlattı.
Erol Mütercimler: "Erdoğan'a seçim kazandıranlar"
Erol Mütercimler: "Erdoğan'a seçim kazandıranlar" Sevilen yazar, eğitimci, araştırmacı ve televizyon programcısı Erol Mütercimler, YouTube kanalında gündeme ve siyaset tarihine dair önemli yorumlarda bulunuyor.
Erol Mütercimler: "Ülke yanıyor kimsenin umurunda değil"
Erol Mütercimler: "Ülke yanıyor kimsenin umurunda değil" Kıymetli yazar, eğitimci, araştırmacı ve televizyon programcısı Erol Mütercimler, YouTube kanalında gündeme ve siyaset tarihine dair önemli yorumlarda bulunuyor.
Erol Mütercimler: "İktidar bu iki şeyden korkuyorsa..."
Erol Mütercimler: "İktidar bu iki şeyden korkuyorsa..." Kıymetli yazar, eğitimci, araştırmacı ve televizyon programcısı Erol Mütercimler, konuk olduğu Sözcü TV'de siyaset gündemine dair yorumlarda bulundu.
Erol Mütercimler: "İmamoğlu İstanbul'a yeniden aday"
Erol Mütercimler: "İmamoğlu İstanbul'a yeniden aday" Değerli yazar, eğitimci, araştırmacı ve televizyon programcısı Erol Mütercimler, YouTube kanalında gündeme ve siyaset tarihine dair önemli yorumlarda bulunuyor.
Erol Mütercimler: "İngiltere ile yapılan anlaşma başımıza büyük iş açacak"
Erol Mütercimler: "İngiltere ile yapılan anlaşma başımıza büyük iş açacak" Kıymetli yazar, eğitimci, araştırmacı ve televizyon programcısı Erol Mütercimler, YouTube kanalında gündeme ve siyaset tarihine dair yorumlarda bulunuyor.
Arzum Onan'dan boşanan Mehmet Aslantuğ derbeder oldu
Arzum Onan'dan boşanan Mehmet Aslantuğ derbeder oldu Türkiye İşçi Partisi'nin Muğla'dan milletvekili adayı olan ünlü oyuncu Mehmet Aslantuğ, Meclis'e girememişti. Hem siyasete atılması hem de 27 yıllık evliliğini bitirmesiyle gündeme gelen Mehmet Aslantuğ'un son hali herkesi şaşırttı.