sokağa çıkma kısıtlaması


Kritik karar! Kısıtlamalar bitiyor mu? Yılın ilk Kabine Toplantısı, Erdoğan başkanlığında bugün gerçekleştirilecek. Toplantıda koronavirüsle mücadelede gelinen son aşama, kısıtlamalar ve aşılama çalışmaları ele alınacak...
AVRUPA Y.HOLDİNG'İN PATRONU RAMAZAN BURAK TELLİ'NİN YASAKLI MANGAL PARTİSİ! Her yıl büyük coşkuyla karşılanan ve toplu etkinliklere sahne olan yılbaşı kutlamaları, Corona virüs salgını sebebiyle bu yıl İçişleri Bakanlığı'nın genelgesi ile yasaklanmıştı.
Kar tatiline gidenler büyük hüsran yaşadı! Alınan tedbirler kapsamında yılbaşı dahil olmak üzere 31 Aralık 2020 ile 3 Ocak 2021 tarihleri arasında sokağa çıkma kısıtlaması uygulanacağı, günler öncesi Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan tarafından açıklanmıştı.
Harun Tan 'izinli' çıktı Son dönemde aldığı araçlarla adından söz ettiren Harun Tan, dün Bebek’te yeni pick up’ında kahve içerken görüntülendi.
Yılbaşı akşamında tüm sokaklar sessizdi Türkiye, dünyada olduğu gibi 2021’e Covid-19 salgınına karşı uygulanan sokak kısıtlamasının gölgesinde girdi.
Ayta Sözeri'nin büyük korkusu Sanatçı Ayta Sözeri, geçtiğimiz gün Cihangir'deki evinin önünde görüntülendi. Sözeri, gazetecilerin sorularını yanıtladı.
Aslı Turanlı: "Köpeğim için dışarıdayım" Kanal D’de ekrana gelen ‘Magazin D’ programının sunucusu Aslı Turanlı, sokağa çıkma kısıtlamasının olduğu hafta sonunda köpeği Çarli ile Bebek'te objektiflere yansıdı.