sokağa çıkma kısıtlaması


Yeme-içme sektörü bayramdan sonra saat ve açık hava kısıtlaması ile açılacak
Yeme-içme sektörü bayramdan sonra saat ve açık hava kısıtlaması ile açılacak Pandeminin başlangıcından bu yana desteksiz zor durumda kalan 2 milyona yakın çalışan bayrama buruk girdi. Sektörde yüzde 80’i bulan güvencesizliğe son verilmesi isteniyor.
Perihan Ünlücan maskeyi evde unuttu
Perihan Ünlücan maskeyi evde unuttu "Arka Sokaklar"da rol alan Perihan Ünlücan, önceki gün köpeği ile semti olan Cihangir'deydi.
Süleyman Soylu’dan Süper Lig’deki şampiyonluk için uyarı
Süleyman Soylu’dan Süper Lig’deki şampiyonluk için uyarı İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Süper Lig şampiyonluk kutlamalarının tam kapanma döneminden sonra yapılması hususunda tedbir alınması gerektiğini düşünüyorum" dedi.
Arzu Sabancı'nın içinde kalan arzusu
Arzu Sabancı'nın içinde kalan arzusu Miami tatillerinden neşeli hallerini sosyal medyadan paylaşarak şov yapan Sabancı kardeşler, Arzu Hanım'a, Anneler Günü'nde kötü bir hediye verdi.
Tam kapanma sonrası İstanbul’daki son durum açıklandı
Tam kapanma sonrası İstanbul’daki son durum açıklandı Alınan 17 günlük 'tam kapanma' kararı sonrası İstanbul'daki Corona virüsü vaka oranı belli oldu. İstanbul İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Kemal Memişoğlu, kentte son bir haftada corona virüs vakalarında, yatan hasta ve yoğun bakım hastalarında önemli bir azalma kaydedildiğini söyledi.
Sosyal mesafesiz sosyal yardım kuyruğu!
Sosyal mesafesiz sosyal yardım kuyruğu! Gaziantep'te de tam kapanma uygulamasına rağmen, sosyal yardım paralarını almak isteyenler yüzlerce metrelik kuyruk oluşturdu.
Muhammed Cangören ne yasak dinledi ne de kural
Muhammed Cangören ne yasak dinledi ne de kural EDHO'da "Hamdi Baba" rolünü canlandıran 70 yaşındaki oyuncu Muhammed Cangören, kız arkadaşıyla yasak deldi.