sokağa çıkma kısıtlaması


Süleyman Soylu’dan Süper Lig’deki şampiyonluk için uyarı
Süleyman Soylu’dan Süper Lig’deki şampiyonluk için uyarı İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, "Süper Lig şampiyonluk kutlamalarının tam kapanma döneminden sonra yapılması hususunda tedbir alınması gerektiğini düşünüyorum" dedi.
Arzu Sabancı'nın içinde kalan arzusu
Arzu Sabancı'nın içinde kalan arzusu Miami tatillerinden neşeli hallerini sosyal medyadan paylaşarak şov yapan Sabancı kardeşler, Arzu Hanım'a, Anneler Günü'nde kötü bir hediye verdi.
Tam kapanma sonrası İstanbul’daki son durum açıklandı
Tam kapanma sonrası İstanbul’daki son durum açıklandı Alınan 17 günlük 'tam kapanma' kararı sonrası İstanbul'daki Corona virüsü vaka oranı belli oldu. İstanbul İl Sağlık Müdürü Prof. Dr. Kemal Memişoğlu, kentte son bir haftada corona virüs vakalarında, yatan hasta ve yoğun bakım hastalarında önemli bir azalma kaydedildiğini söyledi.
Sosyal mesafesiz sosyal yardım kuyruğu!
Sosyal mesafesiz sosyal yardım kuyruğu! Gaziantep'te de tam kapanma uygulamasına rağmen, sosyal yardım paralarını almak isteyenler yüzlerce metrelik kuyruk oluşturdu.
Muhammed Cangören ne yasak dinledi ne de kural
Muhammed Cangören ne yasak dinledi ne de kural EDHO'da "Hamdi Baba" rolünü canlandıran 70 yaşındaki oyuncu Muhammed Cangören, kız arkadaşıyla yasak deldi.
CHP’den çarpıcı 'kapanma' raporu
CHP’den çarpıcı 'kapanma' raporu Tam kapanmaya geçen Türkiye'de ölüm ve vaka sayılarında beklenen düşüş gerçekleşmedi. Kapanma süresinde aşılama sayısının da düştüğüne hazırlanan raporlarla dikkat çekildi.
Sinan Çetin-Rebekka Haas çifti kural tanımadı!
Sinan Çetin-Rebekka Haas çifti kural tanımadı! 68 yaşındaki yönetmen Sinan Çetin, önceki gece 51 yaşındaki eşi Rebekka Haas ile birlikte Arnavutköy sahilinde köpeklerini gezdirirken objektiflere takıldı. Kuralları hiçe sayan ünlü yönetmen ve eşinin, görüntülendikten sonra söyledikleri pes dedirtti.