sokağa çıkma kısıtlaması

Bakan Koca'da flaş kısıtlama açıklaması
Bakan Koca'da flaş kısıtlama açıklaması Son dönemde koronavirüs günlük vaka sayılarındaki artış, endişeye yol açtı. Artışların üç nedenden kaynaklandığı tespit edildi.
Görüntüler incelenip ceza kesildi
Görüntüler incelenip ceza kesildi İstanbul Şişli Kaymakamlığı, pandemi tedbirlerine kulak asmayıp restoranda yemek yiyen CHP İstanbul İl Başkanı Kaftancıoğlu ile belediye başkanları Gül, Akgün ve Çebi’ye ceza kesti. Ayrıca işletmeye de idari yaptırım uygulandı.
Uğur Dündar'dan 65 yaş üstü yasağına isyan!
Uğur Dündar'dan 65 yaş üstü yasağına isyan! Gazeteci Uğur Dündar, 65 yaş ve üstüne uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasını eleştirerek bu uygulamaya son verilmesi çağrısı yaptı.
Hatice Şendil'den şen kare
Hatice Şendil'den şen kare Hafta sonunda sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle evden çıkmayan güzel oyuncu Hatice Şendil bahçede sevimli köpeğiyle oyunlar oynadı.
Yeşim Salkım'dan Bakan Soylu'ya çağrı
Yeşim Salkım'dan Bakan Soylu'ya çağrı Sanatçı Yeşim Salkım, Uludağ'dan gelen sosyal mesafesiz ve maskesiz görüntüler üzerine İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'ya seslendi.
Dilan Çıtak ifade verdi
Dilan Çıtak ifade verdi Sokağa çıkma yasağının olduğu gün dışarıda dolaşan Dilan Çıtak’a ceza kesildi. Tartıştığı polislere hakaret ettiği için savcılığa şikayet edilen Çıtak ifade verdi.
Almanya ‘mega kapanma’ için hazırlanıyor!
Almanya ‘mega kapanma’ için hazırlanıyor! Almanya, mutasyona uğramış corona virüsü paniğinde... İngiltere ve Güney Afrika’daki virüs ülkede görülünce Başbakan Merkel, alarm düğmesine bastı. 'Mega kapanma' geliyor. Evden çalışma mecburi, dışarı çıkma yasağı geliyor, toplu taşıma da duracak.