taciz

Ünlü erkek oyuncu üç erkeğe cinsel taciz suçlamasıyla yargılanacak
Ünlü erkek oyuncu üç erkeğe cinsel taciz suçlamasıyla yargılanacak Televizyon ve sinema dünyasının ünlü oyuncusu, üç erkeğe cinsel taciz suçlamasıyla yargılanacak.
Bodrum'da Belediye Özel Kalem Müdürü tacizden gözaltında!
Bodrum'da Belediye Özel Kalem Müdürü tacizden gözaltında! Bodrum Belediyesi Özel Kalem Müdürü Serkan Aloğlu’nun bir kadını taciz ettiği gerekçesiyle gözaltına alındığı ortaya çıktı. Konuyla ilgili Bodrum Belediyesi'nden açıklama geldi.
Çiğdem Batur tacizcinin peşini bırakmadı
Çiğdem Batur tacizcinin peşini bırakmadı Oyuncu ve şarkıcı Çiğdem Batur avukatı Ayşegül Mermer aracılığıyla Erdinç B. hakkında İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı’na şikayetçi oldu. Erdinç B. hakkında soruşturmayı tamamlayan savcılık, ‘tehdit ve cinsel taciz’ suçlarından toplam 9 aydan 4 yıla kadar hapis cezası istemiyle dava açtı.
Hadise'nin sapığının hedefinde şimdi de Derya Açıkgöz var
Hadise'nin sapığının hedefinde şimdi de Derya Açıkgöz var Hadise’nin saplantılı hayranı, bu kez de şarkıcının kız kardeşi Derya Açıkgöz’e taciz mesajları atmaktan yargılanıyor. Modacı kız kardeşe “Bu ilişki kor gibi yanacak” diye mesaj atan Ümit. S. hakkında 5 yıl 6 ay hapis cezası istemiyle iddianame düzenlendi.
Hostese uçakta çirkin taciz savcılıkta bitti!
Hostese uçakta çirkin taciz savcılıkta bitti! İsviçre'den Türkiye aktarmalı olarak İsrail'e giden uçakta yaşanan taciz olayı pes dedirtti. 64 yaşındaki bankacı Claude T., içecek servis eden hostes Yelda Y.'nin etek altı görüntüsünü çekmek isterken yakayı ele verdi. Gözaltına alınan bankacı kefaletle serbest kaldı.
Aleyna Tilki kapısına dayanan sapığın kaderini belirleyecek
Aleyna Tilki kapısına dayanan sapığın kaderini belirleyecek Aleyna Tilki’nin evinin kapısına kadar giden sapkın hayranıyla ilgili soruşturma, uzlaştırmaya gönderildi. Genç şarkıcı, uzlaşmak istemezse şüpheli 3 yıla kadar hapis cezası istemiyle yargılanacak.
Şarkıcı Hadise'yi isyan ettiren karar
Şarkıcı Hadise'yi isyan ettiren karar İki yıl önce "Korkuyorum" diyerek savcılığın yolunu tutan Hadise, onu gölge gibi takip eden hayranından şikayetçi oldu. Hadise'yi taciz eden kişiye 'basit tehdit' ve 'cinsel taciz' suçlarından 3 bin 300 lira para cezası verildi, Hadise karara tepki gösterdi.