taciz

Chris Noth’a bir taciz suçlaması daha
Chris Noth’a bir taciz suçlaması daha Şantöz Lisa Gentile, "Sex and the City" oyuncusu Chris Noth'u cinsel tacizle suçladı. Gentile, saldırı hakkında konuşması halinde Noth'un kendisini, kariyerini mahvetmekle tehdit ettiğini söyledi.
Oyuncu Chris Noth hakkında şok iddia
Oyuncu Chris Noth hakkında şok iddia 6 sezon yayınlanan ve 7 Emmy ve 8 Altın Küre ödülleri kazanan 'Sex and The City' dizinin başrol oyuncusu Chris Noth, cinsel saldırı suçlamalarıyla gündeme geldi.
Mehmet Ali Erbil hakkındaki taciz iddiasına ilişkin ifade verdi
Mehmet Ali Erbil hakkındaki taciz iddiasına ilişkin ifade verdi Komedyen Mehmet Ali Erbil, ünlü şarkıcı Ece Ronay’ı mesajla taciz ettiği iddiasına ilişkin adliyeye giderek ifade verdi. Erbil, yürümekte zorluk çektiği için savcının odasına tekerlekli sandalyeyle götürüldü.
Kurye de Gonca Vuslateri'nden davacı oldu
Kurye de Gonca Vuslateri'nden davacı oldu Oyuncu Gonca Vuslateri ile kurye Barış D. kavgasında yeni gelişme! Vuslateri’nin şikayetinin ardından kurye de oyuncudan şikayetçi oldu. Barış D., “Beni hedef gösterdi. Hakkımda ‘Sapık’ yorumları yapıldı. Olayın tacizle ilgisi yok. Bunun kararını vicdanlara bırakıyorum” dedi.
Kadını taciz ve takibin cezası artacak
Kadını taciz ve takibin cezası artacak Cumhurbaşkanı Erdoğan, 10 Aralık Dünya İnsan Hakları Günü dolayısıyla verdiği mesajda, “TBMM’ye sunacağımız yeni bir yargı paketiyle kadınlara yönelik taciz ve takip eylemlerinin cezaları ağırlaştırılacak” dedi.
Aslıhan Gürbüz: "Bana ulaşmaya çalışan bir hıyar var!"
Aslıhan Gürbüz: "Bana ulaşmaya çalışan bir hıyar var!" "Masumlar Apartmanı" dizisinin kadrosuna dahil olan oyuncu Aslıhan Gürbüz'ün başı takıntılı hayranıyla dertte. Arkadaşlarını hack'leyerek kendisine ulaşmaya çalışan kişi, ünlü oyuncuyu isyan ettirdi.
Boris Johnson’ın babası Stanley Johnson'a taciz suçlaması
Boris Johnson’ın babası Stanley Johnson'a taciz suçlaması İngiltere Başbakanı Boris Johnson’ın yazar ve eski politikacı olan 81 yaşındaki babası Stanley Johnson'ın iki kadına tacizde bulunduğu iddia edildi.