taciz

Esra Ersoy hakkında 'cinsel taciz' soruşturması
Esra Ersoy hakkında 'cinsel taciz' soruşturması Kamuoyunda 'Cicişler' olarak tanınan kız kardeşlerden Esra Ersoy hakkında, Ankaralı iş insanı M.Y.'ye sosyal medya üzerinden müstehcen görüntülerini göndererek cinsel tacizde bulunduğu iddiasıyla soruşturma başlatıldı.
İstanbul Filarmoni Derneği, taciz skandalıyla sarsıldı!
İstanbul Filarmoni Derneği, taciz skandalıyla sarsıldı! Türkiye'nin önde gelen müzik derneklerinden olan İstanbul Filarmoni Derneği, taciz iddialarıyla çalkalanıyor.
Oyuncu Uğur Arda Aydın'ın taciz davasında karar
Oyuncu Uğur Arda Aydın'ın taciz davasında karar Oyuncu ve yönetmen Uğur Arda Aydın’ın, meslektaşları Nazife Aksoy ile Mana Alkoy'a karşı, ‘cinsel taciz’ suçlamasıyla yargılandığı davada karar açıklandı.
Celal Şengör'den skandal ‘cinsel taciz’ savunması!
Celal Şengör'den skandal ‘cinsel taciz’ savunması! Bir öğrencisine kızdığı için "eteğini kaldırıp tokat attığını" canlı yayında anlatınca büyük tepki çeken Prof. Dr. Şengör'den ilk açıklama geldi.
Dilara Aksüyek saplantılı hayran kâbusu yaşıyor
Dilara Aksüyek saplantılı hayran kâbusu yaşıyor Ünlü oyuncu Dilara Aksüyek, sosyal medyada kendisine sürekli taciz mesajları atan kişiyi, kapısının önünde görünce korku dolu anlar yaşadı. Dilara Aksüyek, kendisini takip eden, son olarak ise gittiği kafede karşısına çıkan tacizcisinden şikayetçi oldu.
Ünlü oyuncu Pelin Öztekin skandal mesajı ifşa etti!
Ünlü oyuncu Pelin Öztekin skandal mesajı ifşa etti! Babası Rasim Öztekin'i kaybeden ve yeni yeni toparlanmaya başlayan Pelin Öztekin siber tacize uğradığını duyurdu. Öztekin, skandal mesajı sosyal medya hesabından ifşa etti.
Israrlı evlilik teklifi cinsel taciz sayıldı
Israrlı evlilik teklifi cinsel taciz sayıldı Yargıtay 18. Ceza Dairesi, ilgi duyduğu kadının istemediğini ve kabul etmediğini belirtmesine rağmen ısrarla evlenme teklif eden R.O. adlı kişiye, "kişilerin huzur ve sükununu bozma" suçundan verilen mahkumiyet kararını bozarak, olayların "zincirleme cinsel taciz" suçunu oluşturduğuna hükmetti.