tadilat


Ece Seçkin lüksü için bir servet harcadı!
Ece Seçkin lüksü için bir servet harcadı! Bilgisayar oyunlarına olan merakıyla bilinen Ece Seçkin, yeni oyun odasına yaklaşık 500 bin TL harcadı.
Sirkeci'de bulunan 119 yıllık Vlora Han artık bir harabe!
Sirkeci'de bulunan 119 yıllık Vlora Han artık bir harabe! Sirkeci'de bulunan ve İstanbul'un en eski iş hanlarından biri olan 119 yıllık Vlora Han'ın bakımsızlığı ve dökülen dış cephesi dikkat çekti.
Derya Şensoy ve sevgilisi Celal Can Algül'ün 15 milyon liralık hazırlığı
Derya Şensoy ve sevgilisi Celal Can Algül'ün 15 milyon liralık hazırlığı Derya Şensoy ile Celal Can Algül’ün geçtiğimiz sene aldıkları Cihangir’deki aşk yuvası ortaya çıktı.
Depremin korkuttuğu yalı sahipleri Boğaz'dan ayrılıyor!
Depremin korkuttuğu yalı sahipleri Boğaz'dan ayrılıyor! İstanbul’da beklenen deprem Boğaziçi İmar Kanunu’na tabi bölgelerdeki konut sahiplerini korkuttu.
Sembol yapı Kız Kulesi'nde neler oluyor? Branda düştü, son durum görüldü
Sembol yapı Kız Kulesi'nde neler oluyor? Branda düştü, son durum görüldü İstanbul'un sembol yapılarından Kız Kulesi'nin süren restorasyon çalışmalarında son durum görüntülendi. Kurulan iskelede çalışmaların sürdüğü görülürken çevresinde de alt yapı çalışması için borular getirilmesi dikkat çekti.
Ece Erken ve Kardelen Acar mahalle kavgasına tutuştu! Şoke eden kavga!
Ece Erken ve Kardelen Acar mahalle kavgasına tutuştu! Şoke eden kavga! Ece Erken, oturduğu dairenin alt katında aylardır süren inşaattan tedirgin oldu.
Özcan Deniz'in cebinden tam 800 bin lira çıktı!
Özcan Deniz'in cebinden tam 800 bin lira çıktı! Özcan Deniz'in Samar Dadgar'la evlenmeden önce evini yenilediği ve villasının tadilatı için 800 bin TL harcadığı iddia edildi.