Taner Ölmez


Ece Çeşmioğlu'ndan ilk hamilelik paylaşımı
Ece Çeşmioğlu'ndan ilk hamilelik paylaşımı Kendisi gibi oyuncu olan Taner Ölmez ile evlenen ve ilk bebeğine hamile olan Ece Çeşmioğlu, karnı burnunda ilk pozunu paylaştı.
Serdar Orçin merakla beklenen dizinin kadrosunda
Serdar Orçin merakla beklenen dizinin kadrosunda Dijitalin MAY Productions imzalı mistik polisiye dizisi "Alef"in ikinci sezon hazırlıkları tüm hızıyla sürüyor.
Hande Soral sürpriz projeye imza attı
Hande Soral sürpriz projeye imza attı Merakla beklenen “Alef” adlı polisiye dijital dizinin 2. sezonu için hazırlıklar sürüyor.
Taner Ölmez ve Ece Çeşmioğlu bebeklerinin ismine karar verdi mi?
Taner Ölmez ve Ece Çeşmioğlu bebeklerinin ismine karar verdi mi? Geçtiğimiz Haziran ayında dünyaevine girdiği Ece Çeşmelioğlu’nun hamile olduğu iddialarını doğrulayan oyuncu Taner Ölmez, "Kızım olacak” şeklinde konuştu.
Taner Ölmez ve Ece Çeşmioğlu bebeklerinin cinsiyetini öğrendi
Taner Ölmez ve Ece Çeşmioğlu bebeklerinin cinsiyetini öğrendi Taner Ölmez geçen sezon sonu final yapan “Mucize Doktor” dizisinde evlendiği Kemerburgaz’daki mekanda sevgilisi Ece Çeşmioğlu ile haziran ayında nikah masasına oturmuştu.
Ece Çeşmioğlu ve Taner Ölmez'den müjdeli haber
Ece Çeşmioğlu ve Taner Ölmez'den müjdeli haber Geçen Haziran ayında nikah masasına oturan Taner Ölmez ile Ece Çeşmioğlu’ndan sevindiren haber geldi.
'Alef'in yeni sezonunda hangi oyuncular rol alacak?
'Alef'in yeni sezonunda hangi oyuncular rol alacak? İlk sezonunda Kenan İmirzalıoğlu ve Ahmet Mümtaz Taylan’ın yer aldığı "Alef"in ikinci sezon hazırlıkları sürüyor.