tatil

Kaan Yıldırım ve Pınar Deniz soluğu tatilde aldı
Kaan Yıldırım ve Pınar Deniz soluğu tatilde aldı Uzun süredir aşk yaşayan ve evlenecekleri iddia edilen Pınar Deniz ve Kaan Yıldırım tatile çıktı.
Rıza Kocaoğlu ile Deniz Işın tatilde
Rıza Kocaoğlu ile Deniz Işın tatilde Rıza Kocaoğlu, kendisi gibi oyuncu olan Deniz Işın ile birlikte Çeşme'de görüntülendi. Daha hiç yan yan yana görülmeyen ikili, denizin ve güneşin keyfini çıkardı.
Beren Saat deniz ve güneşin tadını çıkardı
Beren Saat deniz ve güneşin tadını çıkardı Oyuncu Beren Saat, gün boyu girmese de Bodrum denizinin çekiciliğine daha fazla dayanamayarak akşam saatlerinde kendini Ege'nin serin sularına bıraktı.
Özcan Deniz ve Samar Dadgar neden ayrı düştü?
Özcan Deniz ve Samar Dadgar neden ayrı düştü? Ünlü şarkıcı ve oyuncu Özcan Deniz, hem konser hem de tatil yapmak için Çeşme'ye gitti.
Uyanık iş adamının tatil oyunu
Uyanık iş adamının tatil oyunu Müge Dağıstanlı, plajlarda anlatılan komik bir dedikoduyu kaleme aldı.
Tatili kısa süren Hazar Ergüçlü, sete çıktı
Tatili kısa süren Hazar Ergüçlü, sete çıktı "İnci Taneleri" dizisindeki 'Dilber' karakteri ile yılın en çok konuşulan isimlerinden olan Hazar Ergüçlü, sevgilisiyle çıktığı kısa İspanya tatilinin ardından sete koştu.
Oyuncu Burcu Kara'dan son dakika haberi
Oyuncu Burcu Kara'dan son dakika haberi Yıllar içinde rol aldığı 'Maskeli Balo', Kirli Beyaz', 'Yıllar Sonra', 'Tozlu Yollar' , 'Tatar Ramazan' ve 'Kördüğüm' dizileri beklenen reytingi alamayarak yayından kaldırılan oyuncu Burcu Kara, önceki hafta yaşadığı sağlık sorunuyla gündeme gelmişti.