tatil

Lastik botla Van Gölü'ne açılan 4 kişiden haber alınamıyor
Lastik botla Van Gölü'ne açılan 4 kişiden haber alınamıyor Bursa'dan Kurban Bayramı için memleketleri Van'ın Erciş ilçesine yakınlarını ziyaretine gelen ve lastik botla Van Gölüne açılan 4 kişiden haber alınamıyor.
Nilperi Şahinkaya ve sevgilisi para ve lüksün keyfini sürdü
Nilperi Şahinkaya ve sevgilisi para ve lüksün keyfini sürdü Nilperi Şahinkaya, uzun süredir aşk yaşadığı Emre Yusufi ile birlikte Bodrum'a gitti. Çift, konakladıkları otelin plajında görüntülendi.
Eski eşler deniz sezonunu Bodrum'da açtı!
Eski eşler deniz sezonunu Bodrum'da açtı! Demet Şener, yaklaşık 3 yıldır aşk yaşadığı Tolga Arman ile Bodrum Türkbükü'nde tuttuğu evde beraberliklerinin 35'inci ayını kutladı. Şener'in eski eşi İbrahim Kutluay ise kızları İrem ile birlikte Türkbükü'ne 3 km uzaklıktaki Cennet Koyu'nda tatil yapıyor.
Barış Arduç: "Ailemin de yanımda olduğu enteresan bir deneyim"
Barış Arduç: "Ailemin de yanımda olduğu enteresan bir deneyim" Hande Erçel'le "Rüzgara Bırak" filminde başrolü paylaşan Barış Arduç yarın Çeşme'de sahnelerine başlayacak.
Burak Sergen ve eşinin balayı tatili sürüyor
Burak Sergen ve eşinin balayı tatili sürüyor Yaklaşık bir ay önce evlenen Burak Sergen ile Gizem Şağban Sergen'in balayı tatili devam ediyor. Çiftin son durağı İspanya'nın Barcelona kenti oldu.
Monte Carlo'da kumarhaneden çıkarılan bankacı kim?
Monte Carlo'da kumarhaneden çıkarılan bankacı kim? Kurban Bayramı tatili için Monte Carlo’yu seçen banka yöneticisi, gittiği kumarhaneden ‘kural ihlali’ nedeniyle dışarı çıkarıldı.
Handan Atamer Engin: "Turizmin Son Şafağı: Türkiye'nin Karanlık Yolculuğu..."
Handan Atamer Engin: "Turizmin Son Şafağı: Türkiye'nin Karanlık Yolculuğu..." Handan Atamer Engin yazdı: "Turizmin Son Şafağı: Türkiye'nin Karanlık Yolculuğu..."