tatil


Pelin Karahan: "Yurt dışı tatilleri yavaş yavaş hayal oluyor" Önceki gün Etiler'de görüntülenen Pelin Karahan, son dönemde yaşanan döviz artışları sonrası alışverişe dikkat ettiğini ifade etti. Karahan, ayrıca, "Eskiden eşimle birlikte yurtdışına tatile giderdik. O bile hayal oluyor yavaş yavaş" dedi.
Dila Tarkan ve sevgilisi çölde safariye çıktı Türkiye’nin tekstil devlerinden Dilasima Group’un varislerinden Dila Tarkan ile sevgilisi Dağhan Doğruer aşklarının ikinci yılını kutlamak için Dubai’ye tatile gitti.
Yasemin Özilhan'ın konuşulan tatili İş insanı İzzet Özilhan ile evli olan bir zamanların dizi yıldızı Yasemin Özilhan'ın tatil görüntüleri sosyal medyayı hareketlendirdi.
Didem Soydan'dan 'Miami' pozları Geçtiğimiz aylarda oyuncu Burak Deniz ile birlikteliğini sonlandıran model Didem Soydan, yakın arkadaşı Umut Eker ile soluğu Miami'de aldı.
Bilge Öztürk 22 yaş küçük aşkıyla Bermuda Adaları'na gitti Bir dönem ünlü şarkıcı Tarkan ile yaşadığı birliktelikle adından söz ettiren avukat Bilge Öztürk, mutluluğu fotoğrafçı Bennu Gerede'nin oğlu Daren Gerede Erkaya'da bulmuştu.
Defne Samyeli Panama'ya gitti Panama'ya tatile giden Defne Samyeli, yine olay yarattı.
Pekuysal çifti Avusturya'da mahsur kaldı! Varan Otelcilik Yönetim Kurulu Başkanı Enis Pekuysal ile eşi Nergis Pekuysal, ara tatile giren çocukları Nevzat ile Melisa'yı Viyana'ya tatile götürmüştü.