tatil


Aslıhan Güner set öncesi moral depoluyor "Uzak Şehrin Masalı" adlı dizinin çekimleri için Kars'a gidecek olan Aslıhan Güner, set öncesi soluğu tatilde aldı.
Hande Ataizi ve sevgilisinin aklı tatilde Uzun bir süredir evlenmeyi planlayan Hande Ataizi ve Dinç Aydoğdu, bir türlü evlenemedi.
Aslı Tandoğan: "Bana en iyi gelen yerdeyim" Ekranın özlenen yıldızlarından Aslı Tandoğan; kızı, oğlu ve annesiyle Bodrum Torba'da tatil yapıyor.
Melisa Şenolsun ve Umut Evirgen'in bol öpücüklü tatili Güzel oyuncu Melisa Şenolsun, sevgilisi Umut Evirgen ile Bodrum'daki lüks plajda objektiflere yakalandı.
Dilan Çiçek Deniz sezonun yorgunluğunu atıyor Dijitalde yayınlanan "Yarım Kalan Aşklar" ayrıca ekranda "Alev Alev" projesinde boy gösteren Dilan Çiçek Deniz, yoğun temponun yorgunluğunu şezlongda atıyor.
Deniz Bulutsuz üzüntülü günleri geride bıraktı Şiddet iddiasıyla eski sevgilisi Ozan Güven'den şikayetçi olan ve dava süreci devam eden Deniz Bulutsuz, kötü günleri geride bıraktı.
Çağla Şıkel: "15 arkadaş birlikte ev tuttuk" Bodrum’daki fiyatlar ayda 300 bin TL kazanan Çağla Şıkel’i bile korkuttu: "Bu yaz 15 arkadaş birleşip Çeşme'de ev tuttuk..."