tatil


Milli Eğitim Bakanı Özer'den son dakika açıklaması: Okullar 1 hafta tatil
Milli Eğitim Bakanı Özer'den son dakika açıklaması: Okullar 1 hafta tatil Milli Eğitim Bakanı Mahmut Özer, "Tüm Türkiye’de okullarımızı 13 Şubat’a kadar 1 hafta tatil ediyoruz" açıklamasında bulundu.
Kartalkaya'da yarıyıl tatili yoğunluğu
Kartalkaya'da yarıyıl tatili yoğunluğu Bolu'da kayak merkezi Kartalkaya'da yarıyıl tatilinin son hafta sonunda yoğunluk yaşanıyor. Çocuklar ve aileleri, Köroğlu Dağları'nın zirvesinde kayak ve snowboard yapmanın keyfini çıkardı.
Flaş! İstanbul'a yoğun kar geliyor! Okullar tatil mi ediliyor?
Flaş! İstanbul'a yoğun kar geliyor! Okullar tatil mi ediliyor? İstanbul, pazar ve pazartesinin ilk 12 saati en çok yağışı alacak... Okullar tatil edilecek mi?
Demet Özdemir'in son dakika kararı şok etkisi yarattı!
Demet Özdemir'in son dakika kararı şok etkisi yarattı! Demet Özdemir ve Oğuzhan Koç çifti iki yıl boyunca süren birlikteliklerini geçtiğimiz yıl Ağustos ayında nikahla taçlandırmıştı...
Zuhal Topal'ın Maldivler tatili sosyal medyanın gündemine oturdu
Zuhal Topal'ın Maldivler tatili sosyal medyanın gündemine oturdu Tiyatro sahnesinde olduğu kadar ekranda da başarısını ispatlayan sanatçı Zuhal Topal, ailesiyle birlikte Maldivler'e gitti.
Şevval Şahin hakkında dehşete düşüren iddia!
Şevval Şahin hakkında dehşete düşüren iddia! 2018'de katıldığı güzellik yarışmasında birinci seçilen Şevval Şahin, asıl gündemi sonradan yaptırdığı estetik operasyonlarıyla yarattı.
Aslı Şen - Metin Şen çifti boşandı mı? Sosyete bunu konuşuyor!
Aslı Şen - Metin Şen çifti boşandı mı? Sosyete bunu konuşuyor! Sosyal medya fenomeni Aslı Şen ile Fenerbahçe'nin efsane başkanı Ali Şen'in oğlu Metin Şen'in evliliklerinin üzerinde kara bulutların dolaştığı söyleniyordu.