tatil


Başak Dizer, Kıvanç Tatlıtuğ ve Kurt Efe'nin havuz keyfini paylaştı
Başak Dizer, Kıvanç Tatlıtuğ ve Kurt Efe'nin havuz keyfini paylaştı Stil danışmanı Başak Dizer sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşımla adından söz ettirdi. Yakışıklı eşi Kıvanç Tatlıtuğ ile oğlu Kurt Efe'nin havuz keyfini paylaşan Başak Dizer, büyük ilgi gördü.
Çevik çiftinden köpek otelindeki ölüme suç duyurusu
Çevik çiftinden köpek otelindeki ölüme suç duyurusu Ankara’da tatile çıkan aile tarafından hayvan oteline bırakılan pomeranian cinsi Louis adlı köpek diğer köpeklerin saldırısında öldü. Aile, pet otel hakkında savcılığa suç duyurusunda bulundu.
Hakan Sabancı ve Hande Erçel'den Beşiktaş atağı
Hakan Sabancı ve Hande Erçel'den Beşiktaş atağı Bol seyahatli aşklarıyla adlarından söz ettiren Hande Erçel ile Hakan Sabancı bir an olsun ayrılmıyor.
Sude Burcu - Mert Öcal çiftinden sürpriz bebek açıklaması
Sude Burcu - Mert Öcal çiftinden sürpriz bebek açıklaması Katıldıkları "Survivor" yarışmasında tanışan Mert Öcal ve Sude Burcu geçtiğimiz aylarda nişanlanarak evlilik için ilk adımı atmıştı.
Kanser tedavisi gören Tanyeli son görüntüsünü paylaştı
Kanser tedavisi gören Tanyeli son görüntüsünü paylaştı Ünlü oryantal Tanyeli bir süredir kanser tedavisi görüyordu.
Sinem Kobal'dan sürpriz paylaşım! Aile pozunu paylaştı
Sinem Kobal'dan sürpriz paylaşım! Aile pozunu paylaştı Sinem Kobal ve Kenan İmirzalıoğlu çifti, kızları Lalin ve Leyla ile Antalya'da tatil pozu verdi.
Eski Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı havuzda ölü bulundu
Eski Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı havuzda ölü bulundu Eski Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanı Kutbettin Arzu (68), Yalova'nın Termal ilçesindeki TBMM Misafirhanesi'ndeki sıcak su havuzunda ölü bulundu.