tatil

Pınar Deniz: "İki yılın acısını çıkardım"
Pınar Deniz: "İki yılın acısını çıkardım" Kaan Yıldırım'la evlilik hazırlıkları yapan oyuncu Pınar Deniz önceki gün tek başına görüntülendi. Deniz, tek başına geldiği bir AVM'de uzun süre mağazaları dolaşıp alışveriş yaptı.
Gülben Ergen Tayland yolcusu
Gülben Ergen Tayland yolcusu Gülben Ergen yoğun bir konser programıyla geçen yazın yorgunluğunu Tayland- Phuket’te atacak. Ergen, kendisini 10 günlük bir detoks programıyla ödüllendirdi.
Bir anlık dalgınlığı Pelin Akil'e pahalıya mal oluyordu!
Bir anlık dalgınlığı Pelin Akil'e pahalıya mal oluyordu! Oyuncu Pelin Akil tek başına çıktığı Portekiz tatilinde büyük şok yaşadı.
Her yerde aranan kayıp Alman turistle ilgili flaş gelişme
Her yerde aranan kayıp Alman turistle ilgili flaş gelişme Antalya'nın Alanya ilçesinde kaybolan Alzheimer hastası Alman turist Annegret Kandzorra'ı (72), arama çalışmalarında 15'inci gün tamamlandı.
Başak Dizer, Kıvanç Tatlıtuğ ve Kurt Efe'nin havuz keyfini paylaştı
Başak Dizer, Kıvanç Tatlıtuğ ve Kurt Efe'nin havuz keyfini paylaştı Stil danışmanı Başak Dizer sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşımla adından söz ettirdi. Yakışıklı eşi Kıvanç Tatlıtuğ ile oğlu Kurt Efe'nin havuz keyfini paylaşan Başak Dizer, büyük ilgi gördü.
Çevik çiftinden köpek otelindeki ölüme suç duyurusu
Çevik çiftinden köpek otelindeki ölüme suç duyurusu Ankara’da tatile çıkan aile tarafından hayvan oteline bırakılan pomeranian cinsi Louis adlı köpek diğer köpeklerin saldırısında öldü. Aile, pet otel hakkında savcılığa suç duyurusunda bulundu.
Hakan Sabancı ve Hande Erçel'den Beşiktaş atağı
Hakan Sabancı ve Hande Erçel'den Beşiktaş atağı Bol seyahatli aşklarıyla adlarından söz ettiren Hande Erçel ile Hakan Sabancı bir an olsun ayrılmıyor.