tatil

Nicolas Sarkozy ve eşi Carla Bruni sosyal medyayı ayağa kaldırdı!
Nicolas Sarkozy ve eşi Carla Bruni sosyal medyayı ayağa kaldırdı! Fransa'nın eski cumhurbaşkanlarından Nicolas Sarkozy ve eşi Carla Bruni'nin tatil paylaşımları gündem oldu.
Ahmet Kural balayı sonrası sete çıktı
Ahmet Kural balayı sonrası sete çıktı Bodrum Cennet Koyu'nda avukat Çağla Gizem Çelik'le evlenen Ahmet Kural, balayını dostlarıyla teknede geçirdi.
Gupse Özay ve Barış Arduç kızlarıyla tatilde
Gupse Özay ve Barış Arduç kızlarıyla tatilde Gupse Özay ve Barış Arduç çifti, bebekleri Jan Asya ile doğum sonrası ilk defa Çeşme'de görüntülendi.
Arzum Onan'dan boşanan Mehmet Aslantuğ derbeder oldu
Arzum Onan'dan boşanan Mehmet Aslantuğ derbeder oldu Türkiye İşçi Partisi'nin Muğla'dan milletvekili adayı olan ünlü oyuncu Mehmet Aslantuğ, Meclis'e girememişti. Hem siyasete atılması hem de 27 yıllık evliliğini bitirmesiyle gündeme gelen Mehmet Aslantuğ'un son hali herkesi şaşırttı.
Hatice Aslan: "Çalışmak tatilden daha keyifli"
Hatice Aslan: "Çalışmak tatilden daha keyifli" Etiler'de objektiflere yansıyan Hatice Aslan, yoğun iş temposundan dolayı bu yaz tatil yapamadığını ifade etti. Oyuncu, "Çalışmak tatilden daha zevkli" açıklamasını yaptı.
Aslı Bekiroğlu ne iş yaptığını bile bilmediği adamın koluna girdi
Aslı Bekiroğlu ne iş yaptığını bile bilmediği adamın koluna girdi Oyuncu Aslı Bekiroğlu ne iş yaptığını bile bilmediği adamın koluna girdi.
Meriç Aral ve Serkan Keskin ön balayına çıktı
Meriç Aral ve Serkan Keskin ön balayına çıktı Kısa süre sonra nikah masasına oturmaya hazırlanan Meriç Aral ile Serkan Keskin, Bozburun’da görüntülendi.