Taylor Swift


Taylor Swift'in albüm partisi, Omicron yayma etkinliğine dönüştü!
Taylor Swift'in albüm partisi, Omicron yayma etkinliğine dönüştü! Geçtiğimiz günlerde Sydney'de düzenlenen Taylor Swift temalı bir partiye katılan 100'den fazla kişinin Covid-19 testi pozitif çıktı. Bazı vakaların Omicron olması da bölgede kriz yarattı.
Taylor Swift'e saplantılı hayran şoku!
Taylor Swift'e saplantılı hayran şoku! ABD’li ödüllü şarkıcı Taylor Swift'in, önceki gün New York'taki dairesine bir adamın girmeye çalışmasının ardından büyük korku yaşadığı ortaya çıktı.
Grammy Ödülleri sahiplerini buldu
Grammy Ödülleri sahiplerini buldu Müzik dünyasının en prestijli ödülleri sahiplerini buldu… Trevor Noah’nın sunuculuğunu üstlendiği ödül töreninde birçok isim farklı kategorilerde ödüle layık görülürken, geceye damga vuran isim ise Beyonce oldu.
Taylor Swift gizli nikah mı kıydı?
Taylor Swift gizli nikah mı kıydı? ABD’li şarkıcı Taylor Swift’in ‘Evermore’ adlı yeni albümünün yayınlandığını duyurmak için önceki gün Twitter’da paylaştığı fotoğrafta gelinliğe benzer bir elbise giymesi sevgilisi Joe Alwyn ile gizlice evlendiği iddiasına neden oldu.
Taylor Swift'ten eski sevgiliye 'bebek' hediyesi!
Taylor Swift'ten eski sevgiliye 'bebek' hediyesi! Taylor Swift, temmuz ayında çıkan ve altı Grammy’e aday gösterilen ‘Folklore’ albümünde bazı şarkıların yazarı olarak görülen William Bowery’nin aslında sevgilisi Joe Alwyn olduğunu itiraf etti.
Beyonce'tan adaylık rekoru
Beyonce'tan adaylık rekoru Müzik dünyasının en prestijli ödülleri olan Grammy Ödülleri 31 Ocak 2021'de Los Angeles'ta düzenlenecek törenle 63'üncü kez sahiplerini bulacak.
Taylor Swift'in 300 milyon $’lık telif mücadelesi
Taylor Swift'in 300 milyon $’lık telif mücadelesi Taylor Swift’in ilk 6 albümünün yayın hakları 17 ay içinde ikinci kez el değiştirdi. Satışın 300 milyon dolara gerçekleştiği belirtilirken Grammy Ödüllü şarkıcı “İkinci kez, müziğim benim haberim olmadan satılıyor” diye isyan etti.