Tülin Şahin


Hadise'nin moda serüveninde hüsran! Aşk hayatında yüzü gülen Hadise’nin ticaret hayatı kötü başladı. Moda dünyasına el atan güzel popçunun Kert markası beklediği ilgiyi görmedi.
Demet Akalın küs olduğu ismin elbisesini giydi Demet Akalın yakın geçmişte polemik yaşadığı ünlü şarkıcının elbisesini giyip sosyal medya hesabından paylaştı.
Pedro de Noronha evden içeriye adım atamadı! Manken Tülin Şahin, Portekizli iş insanı Pedro de Noronha ile birlikteliğinden doğan kızı Siena Leyla'yı 2019'da kucağına almıştı.
Tülin Şahin'in Siena Leyla'sı 2 yaşına bastı Tülin Şahin’in 2019'da o dönemki sevgilisi Portekizli iş insanı Pedro de Noronha'dan Siena Leyla adında bir kızı olmuştu.
Hadise'nin modeli Tülin Şahin oldu Hadise, moda dünyasına el attı. Markasını tanıtan Hadise'nin modelliğini ise Tülin Şahin yapacak.
Pedro de Noronha ve Tülin Şahin'in bebek kavgası büyüdü! Tülin Şahin’in kendisini ‘sorumsuz baba’ gibi göstermesine tepki gösteren Portekizli Pedro de Noronha, sosyal medyada kızının adına ‘Siena için adalet’ isimli sayfa açtı. Pedro, bu sayfayı tüm Türkiye’nin görmesi için yüklü para ödeyip Instagram’la sponsorlu reklam anlaşması yaptı.
Tülin Şahin - Pedro de Noronha arasındaki savaş kızıştı! Tülin Şahin, 2019'da doğum yaptı. Bir süre sonra Pedro'dan ayrıldı. İddiaya göre Portekizli işadamı kendisine ve kızına şiddet uyguladı. Ancak Pedro iddiayı yalanladı...