Tülin Şahin


Tülin Şahin'in eski aşkı Pedro de Noronha'nın yeni iddiaları ortalığı karıştırdı
Tülin Şahin'in eski aşkı Pedro de Noronha'nın yeni iddiaları ortalığı karıştırdı Portekizli iş insanı Pedro de Noronha, ünlü model için “Siena’nın erkek kardeşlerine şiddet gösterdin ve bu benim kalbimi kırdı” çıkışı yaptı.
Tülin Şahin: "Önceliğim bebeğim"
Tülin Şahin: "Önceliğim bebeğim" 18 yaşından beri podyumda olan Tülin Şahin, anne olduktan sonra tüm önceliklerinin değiştiğini söyledi.
Tülin Şahin hapis mi yatacak?
Tülin Şahin hapis mi yatacak? Portekizli iş insanı Pedro de Noronha, velayet kararına uymadığı gerekçesiyle kızının annesi Tülin Şahin'e tazyik hapis talebinde bulunarak dava açtı.
Tülin Şahin'den 35 milyon liralık şov
Tülin Şahin'den 35 milyon liralık şov Mücevher sektörüne yön veren markaların buluştuğu fuarda Tülin Şahin de görev aldı.
Tülin Şahin ile eski eşi Pedro de Noronha arasındaki gerilim sürüyor!
Tülin Şahin ile eski eşi Pedro de Noronha arasındaki gerilim sürüyor! Tülin Şahin, yine kızının babası Pedro de Noronha'nın suçlamalarıyla karşı karşıya kaldı...
Pedro De Noronha'dan Tülin Şahin için evrensel çağrı!
Pedro De Noronha'dan Tülin Şahin için evrensel çağrı! Pedro De Noronha, kendisine kızını göstermediğini iddia ettiği Tülin Şahin hakkında ‘global bir çağrı’ yaptı. Portekizli işadamı, ‘Bu hanımefendi nasıl oluyor da hala UNICEF İyi Niyet Elçisi?’ diyerek Birleşmiş Milletler yetkililerine seslendi...
Cihan Nacar defilesinde mankenler geçidi
Cihan Nacar defilesinde mankenler geçidi Çağla Şıkel, Tülin Şahin ve Şevval Şahin önceki akşam aynı podyumda arz-ı endam etti. 22 yaşındaki Şahin ile şova damgasını vuran 43 yaşındaki iki çocuk annesi Şıkel ile bir çocuk annesi 41 yaşındaki Şahin, yıllara meydan okuduklarını yine gösterdi.