Tülin Şahin


Müge Boz cephesinden bomba haber!
Müge Boz cephesinden bomba haber! Basketbolcu Caner Erdeniz’le 2019 yılında Barcelona’da evlenen Müge Boz, aynı yılın Ekim ayında anne olmuştu.
Tülin Şahin'in önerilerine kulak verin
Tülin Şahin'in önerilerine kulak verin Güzel model Tülin Şahin'den yaz tüyoları geldi.
25. yıla görkemli kutlama
25. yıla görkemli kutlama Dünyanın en bilinen markaları arasında yer alan moda TV kanalı "FashionTV"nin 25. yıl kutlaması, önceki akşam Kuruçeşme'de özel bir davet ve defile ile yapıldı.
Tülin Şahin yakın koruma tuttu
Tülin Şahin yakın koruma tuttu Manken Tülin Şahin ile kızının babası Portekizli iş adamı Pedro De Noronha arasındaki savaş, git gide kızıştı.
Tülin Şahin: "Kadınları coşkulu bir yaz bekliyor"
Tülin Şahin: "Kadınları coşkulu bir yaz bekliyor" Tülin Şahin, önceki gün bir kozmetik markasının düzenlediği partiye katıldı. Bir hayli neşeli olduğu görülen Şahin, kendisini görüntüleyen basın mensuplarıyla sohbet etmeyi ihmal etmedi.
Diyarbakır'da moda rüzgarı esti
Diyarbakır'da moda rüzgarı esti Dosso Dossi Fashion Show, Doğubayazıt ve Kapadokya'nın ardından bu kez Diyarbakır'da moda rüzgarı estirdi.
Pedro de Noronha'dan Tülin Şahin hakkında dördüncü kez tazyik hapsi talebi
Pedro de Noronha'dan Tülin Şahin hakkında dördüncü kez tazyik hapsi talebi Pedro de Noronha, eski sevgilisi ünlü model Tülin Şahin'e kızı Siena Leyla'yı göstermediği gerekçesi ile mahkemeye yeniden başvurdu.