ulaşım


THY İstanbul Havalimanı 238 seferi iptal etti!
THY İstanbul Havalimanı 238 seferi iptal etti! Türk Hava Yolları(THY), İstanbul'da etkili olması beklenen olumsuz hava koşulları nedeniyle İstanbul Havalimanı'ndan 5 ve 6 Şubat tarihlerinde toplam 238 seferini iptal etti.
Van'da yoğun kar yağışı! 254 yerleşim yerine ulaşım yok!
Van'da yoğun kar yağışı! 254 yerleşim yerine ulaşım yok! Van'da etkili olan kar yağışı nedeniyle il genelinde 254 yerleşim yeri yolu, ulaşıma kapandı.
Kar Malatya'yı esir aldı, sınavlar ertelendi!
Kar Malatya'yı esir aldı, sınavlar ertelendi! Malatya'da, etkili olan kar yağışı ile kent beyaz örtüyle kaplandı. Ekipler trafik akışında sorun yaşanmaması için kar küreme çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.
Bitlis’te yoğun kar yağışı! 282 yerleşim yerine ulaşım yok!
Bitlis’te yoğun kar yağışı! 282 yerleşim yerine ulaşım yok! Bitlis'te kar yağışı etkili olurken, 282 yerleşim yeri ulaşıma kapandı. Yolların yeniden açılması için 60 iş makinesi ve 80 personel ile çalışma başlatıldı.
Kağıthane-İstanbul Havalimanı metrosu yolcu taşımaya başladı
Kağıthane-İstanbul Havalimanı metrosu yolcu taşımaya başladı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından açılışı yapılan Kağıthane-İstanbul Havalimanı metrosu yolculara hizmet vermeye başladı. Havalimanı metrosu sabah 06.00'da ilk seferini yaptı.
İşte İstanbul'un yeni taksileri!
İşte İstanbul'un yeni taksileri! İBB tarafından tanıtılan yeni Taksiler şubat ortasında yollarda olacak. Bin 803 minibüs ve 322 taksi dolmuşun taksiye dönüştürülmesi için başvurular bugün alınmaya başladı.
Tunceli’de 47 köy yolu kardan kapandı
Tunceli’de 47 köy yolu kardan kapandı Tunceliİ’de etkili olan kar yağışı nedeniyle kent genelinde 47 köy yolu ulaşıma kapandı. Valilik koordinesinde İl Özel İdaresi Genel Sekreterliği’ne bağlı ekipler, toplam 340 kilometre uzunluğa sahip kapalı köy yollarını ulaşıma açmak için çalışma başlattı.