ulaşım


Martı, 100 bin TAG sürücüsüne ulaşmasını festivalle kutladı
Martı, 100 bin TAG sürücüsüne ulaşmasını festivalle kutladı Ulaşım uygulaması Martı, İstanbul'daki 100 bin TAG sürücüsüne ulaşmanın sevincini festival ile kutladı.
İstanbul'da metroda faciadan dönüldü
İstanbul'da metroda faciadan dönüldü İstanbul'da metroda faciadan dönüldü. Korku dolu anlar yaşandı.
İstanbul'da metro kullanacaklar dikkat! Osmanbey istasyonu kapatılacak
İstanbul'da metro kullanacaklar dikkat! Osmanbey istasyonu kapatılacak İstanbul'da Osmanbey metro istasyonunun bugün 14.30 ila 17.30 saatlerinde işletmeye kapalı olacağı bildirildi.
THY, yolcularının seyahat deneyimini geliştiriyor
THY, yolcularının seyahat deneyimini geliştiriyor Türk Hava Yolları (THY) ile seyahat eden yolcular, yeni dağıtım yeteneği (NDC) entegrasyonu ile tercihlerine uygun daha geniş bir hizmet ve ücret seçeneğine erişim sağlayabilecek.
THY'den Doğu Avrupa uçuşlarına özel kampanya
THY'den Doğu Avrupa uçuşlarına özel kampanya Türk Hava Yolları (THY), Doğu Avrupa'da 18 uçuş noktasına avantajlı fiyatlarla seyahat imkânı sunduğunu duyurdu. Kampanya kapsamında, Doğu Avrupa'ya kişi başı gidiş-dönüş her şey dahil 119 dolardan başlayan fiyatlar satışa çıktı.
SunExpress, Berlin Fuarı’na özel uçuş düzenliyor
SunExpress, Berlin Fuarı’na özel uçuş düzenliyor Türk Hava Yolları ve Lufthansa’nın ortak kuruluşu SunExpress, seyahat endüstrisinin dünyadaki en önemli buluşma noktalarından biri olan ITB Berlin Fuarı’na özel uçuş düzenliyor.
Marmaray ve metrobüste yeni ücret tarifesi belli oldu
Marmaray ve metrobüste yeni ücret tarifesi belli oldu İstanbul'da toplu ulaşım ücretlerine dün yapılan zammın ardından Marmaray ve metrobüs için de yeni ücret tarifesi belirlendi.