ulaşım


İBB'den İstanbulkart uyarısı
İBB'den İstanbulkart uyarısı İBB, yaptığı duyuruda resmi tatil ve bayramlarda ücretsiz ulaşım hakkından sadece kişiselleştirilmiş İstanbulkart kullanıcıları faydalanacağını açıkladı.
Dünya’nın en iyi hava yolu belli oldu! Türk Hava Yolları rekor kırdı
Dünya’nın en iyi hava yolu belli oldu! Türk Hava Yolları rekor kırdı Dünya'nın ve Avrupa'nın en iyi hava yolları şirketleri belli oldu. Türk Hava Yolları ise büyük bir rekor kırmayı başardı.
Kabataş-Bağcılar tramvayında seferlerinde aksama
Kabataş-Bağcılar tramvayında seferlerinde aksama İstanbul'da T1 Kabataş-Bağcılar Tramvay Hattı'nda yaşanan trafik kazası nedeniyle tramvay seferleri durduruldu.
İstanbul'da okulların ilk gününde toplu taşıma ücretsiz hizmet verecek
İstanbul'da okulların ilk gününde toplu taşıma ücretsiz hizmet verecek İstanbul'da okulların açılacağı ilk gün 06:00 – 14:00 saatleri arasında toplu ulaşım araçları ücretsiz hizmet verecek.
Marmaray'da hafta sonu sefer saatleri uzatıldı
Marmaray'da hafta sonu sefer saatleri uzatıldı Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, yolculardan gelen yoğun talep doğrultusunda Marmaray’da 26 Ağustos’tan itibaren hafta sonu seferlerinin 01.30’a kadar uzatıldığını duyurdu.
Taksicilerden oyuncu Pelin Akil'e şok
Taksicilerden oyuncu Pelin Akil'e şok Oyuncu Pelin Akil önceki gün gittiği Nişantaşı'ndan ikamet ettiği Anadolu yakasına geçebilmek için yarım saat taksi bekledi.
İBB'nin yetkisi genelgeyle geri alındı!
İBB'nin yetkisi genelgeyle geri alındı! Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı, İETT tarafından yapılan havalimanından şehir merkezine olan ulaşım hizmetleri ihalesi yapma yetkisini genelgeyle İBB’den aldı.