Uraz Kaygılaroğlu

Ünlü isimleri buluşturacak olan 'Üç Kuruş'ta sürpriz gelişme
Ünlü isimleri buluşturacak olan 'Üç Kuruş'ta sürpriz gelişme Ay Yapım yakında sete çıkacak "Üç Kuruş" dizisi için çalışmalarını hızlandırdı.
Berrak Tüzünataç: "İbrahim Kutluay arkadaşımdır"
Berrak Tüzünataç: "İbrahim Kutluay arkadaşımdır" Senarist Ece Yörenç'in oğlu Ali Yörenç'le hemen ardından oyuncu Uraz Kaygılaroğlu'yla ilişkilerini noktaladıktan sonra adı eski milli basketbolcu İbrahim Kutluay ile anılan oyuncu Berrak Tüzünataç, yazılanları yalanladı.
İbrahim Kutluay ve Berrak Tüzünataç'ın Emirgan kaçamağı
İbrahim Kutluay ve Berrak Tüzünataç'ın Emirgan kaçamağı Edvina Sponza ile aşkını bitiren eski basketbolcu İbrahim Kutluay'ın, önceki gün güzel oyuncu Berrak Tüzünataç’la Emirgan’da sarmaş dolaş eğlendiği iddia edildi.
Nursel Köse cephesinde bomba iddia!
Nursel Köse cephesinde bomba iddia! Ay Yapım'ın "Çukur"un ardından yine Show TV için hazırladığı "Üç Kuruş" dizisinin hazırlıkları tüm hızıyla sürüyor.
Çukur’un Meke'si hangi dizide rol alacak?
Çukur’un Meke'si hangi dizide rol alacak? "Çukur" dizisinde canlandırdığı 'Meke'nin yanı sıra dijitalde yayınlanan "Vahşi Şeyler"deki performansıyla da beğeni toplayan yetenekli oyuncu Aytaç Uşun'un yeni projesi belli oldu.
Ekin Koç cephesinden konuşulacak haber
Ekin Koç cephesinden konuşulacak haber Ay Yapım'ın Çukur'un ardından Show TV için çekeceği "Üç Kuruş" dizisinin çalışmaları sürüyor.
Melis İşiten yeni sevgilisiyle aşk tatiline çıktı
Melis İşiten yeni sevgilisiyle aşk tatiline çıktı Çapkın oyuncu Uraz Kaygılaroğlu ile beş yıllık evliliği 2019'da biten oyuncu Melis İşiten, yeni sevgilisi Sergen Deveci ile ilk kez objektiflere yakalandı.