Uraz Kaygılaroğlu

Zafer Algöz'den 'Üç Kuruş'a erken veda!
Zafer Algöz'den 'Üç Kuruş'a erken veda! "Üç Kuruş" dizisinin yeni bölümünde ekran başındakileri şaşırtan bir gelişme yaşandı.
Uraz Kaygılaroğlu: "Abartılacak bir durum yok"
Uraz Kaygılaroğlu: "Abartılacak bir durum yok" Başarılı oyunculuk performansı ile adından söz ettiren Uraz Kaygılaroğlu şimdilerde "Üç Kuruş" dizisinde rol alıyor. 'Kartal' karakteri ile izleyici karşısına çıkan Kaygılaroğlu, geçtiğimiz günlerde Corona virüse yakalanmıştı.
Nesrin Cavadzade Corona virüse yakalandı
Nesrin Cavadzade Corona virüse yakalandı Corona vaka sayısındaki artış dizi setlerini etkilemeye devam ediyor. Hemen hemen her gün bir dizi seti korona yüzünden çekimlerine ara veriyor.
Maskesiz Ekin Koç Corona virüse meydan okuyor
Maskesiz Ekin Koç Corona virüse meydan okuyor "Üç Kuruş" dizisiyle ekranlarda olan oyuncu Ekin Koç, önceki gün Nişantaşı'nda görüntülendi.
Uraz Kaygılaroğlu Corona virüse yakalandı
Uraz Kaygılaroğlu Corona virüse yakalandı "Üç Kuruş" dizisinde 'Kartal' karakterine hayat veren Uraz Kaygılaroğlu'nun koronavirüse yakalandığı ortaya çıktı. "Üç Kuruş"un yeni bölüm çekimleri ertelendi.
Uraz Kaygılaroğlu 'sette gerginlik' haberine ilişkin konuştu
Uraz Kaygılaroğlu 'sette gerginlik' haberine ilişkin konuştu Show TV'nin ilgiyle izlenen 'Üç Kuruş' dizisinin ekibi, yeni yıl yemeği için Gümüşsuyu'ndaki bir mekanda bir araya geldi.
Üç Kuruş dizisinin seti durdu!
Üç Kuruş dizisinin seti durdu! Uraz Kaygılaroğlu'nun başrolünü oynadığı Üç Kuruş'un setini terk etmesi ekipte gerginlik yaşandığı iddia edilmişti. Üç Kuruş seti dün itibariyle tatile çıktı. 3 Ocak’ta yeni bölüm yayınlamayacak.