Uraz Kaygılaroğlu

Uraz Kaygılaroğlu ve Melis İşiten'in sevimli kızları mezun oldu
Uraz Kaygılaroğlu ve Melis İşiten'in sevimli kızları mezun oldu 2019’da boşanan Uraz Kaygılaroğlu ve Melis İşiten kızları Ada için zaman zaman bir araya geliyor.
"Üç Kuruş" yıldızlarının neşeli sohbeti
"Üç Kuruş" yıldızlarının neşeli sohbeti Final yapan "Üç Kuruş" dizisinin oyuncuları önceki akşam son bölümü hep birlikte Asmalımescit’te bulunan bir mekanda izledi.
Oyuncu Tolga Tekin iddialı diziye dahil oldu
Oyuncu Tolga Tekin iddialı diziye dahil oldu Bir çok ünlü oyuncuyu kadrosunda buluşturan "Süperstar" dizisine Tolga Tekin konuk oldu.
Uraz Kaygılaroğlu'ndan 'Üç Kuruş'a veda
Uraz Kaygılaroğlu'ndan 'Üç Kuruş'a veda 2,8 milyon takipçisi olan Uraz Kaygılaroğlu, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla "Üç Kuruş" dizisine veda etti.
Uraz Kaygılaroğlu'na milyonluk piyango vurdu!
Uraz Kaygılaroğlu'na milyonluk piyango vurdu! Geçen yıl “Sefirin Kızı”nın ardından “Erşan Kuneri” dizisini çeken Uraz Kaygılaroğlu hiç ara vermeden sezon başında da “Üç Kuruş” dizisine başlamıştı.
'Üç Kuruş'un yıldızlarının yeni projeleri belli oldu
'Üç Kuruş'un yıldızlarının yeni projeleri belli oldu Final yapmaya hazırlanan “Üç Kuruş” dizisinin başrol oyuncusu Uraz Kaygılaroğlu önümüzdeki günlerde Pınar Deniz’le Disney Plus’ın “Süperstar” dizisinde oynayacak.
Cem Yılmaz'dan flaş Erşan Kuneri açıklaması
Cem Yılmaz'dan flaş Erşan Kuneri açıklaması Komedyen Cem Yılmaz, geçen hafta Netflix'te yayına giren 'Erşan Kuneri' dizisinin ikinci sezonu için çekimlere başlanacağını duyurdu.