Uraz Kaygılaroğlu

Uraz Kaygılaroğlu'nun balkon sefası!
Uraz Kaygılaroğlu'nun balkon sefası! Yakışıklı oyuncu Uraz Kaygılaroğlu, bir kadın arkadaşıyla birlikte Arnavutköy'deki bir stüdyoda görüntülendi.
Uraz Kaygılaroğlu: "Benim sosyal medyam, benim kararım!"
Uraz Kaygılaroğlu: "Benim sosyal medyam, benim kararım!" Sosyal medya hesabında yakın arkadaşları dahil 400 kişiyi takip etmeyi bırakan Uraz Kaygılaroğlu, "Benim sosyal medyam, benim kararım!" dedi.
Pınar Deniz'in sürpriz projesinden ilk kareler!
Pınar Deniz'in sürpriz projesinden ilk kareler! Pınar Deniz'in başrolünü oynadığı "Aktris" dizisi Disney Plus'ta seyirciyle buluşacak.
Uraz Kaygılaroğlu gecelerde terör estirdi! Arkadaşlarını tek tek silmişti!
Uraz Kaygılaroğlu gecelerde terör estirdi! Arkadaşlarını tek tek silmişti! Oyuncu Uraz Kaygılaroğlu geçtiğimiz hafta bir sosyal medya temizliği yapmış; aralarında yakın arkadaşlarının da olduğu 300’den fazla kişiye takipten çıkardı. Zor bir dönemden geçtiği gözlenen oyuncu dün akşam da muhabirlerin kalplerini kırdı.
Ünlü yıldızlardan afet bölgesine moral ziyareti
Ünlü yıldızlardan afet bölgesine moral ziyareti Saadet Öğretmen Çocuk İstismarı İle Mücadele Derneği (UCİM), Türkiyeyi yasa boğan 11 ilimizi etkileyen yıkıcı depremlerin ardından depremzede çocukların yaralarını sarmak için harekete geçti.
Zeynep Bastık Farah Zeynep Abdullah'ın eski aşkını gözüne kestirdi!
Zeynep Bastık Farah Zeynep Abdullah'ın eski aşkını gözüne kestirdi! Pop müziğin son dönemdeki en gözde isimlerinden Zeynep Bastık, geçtiğimiz yaz Tolga Akış'la olan bir yıllık evliliğini noktalamıştı.
Uraz Kaygılaroğlu ve Yasemin Allen büyük aşk yaşıyor iddiası!
Uraz Kaygılaroğlu ve Yasemin Allen büyük aşk yaşıyor iddiası! Yasemin Allen ve Uraz Kaygılaroğlu'nun mutlu bir aşk yaşadıkları iddiası gündeme bomba gibi düştü.