Uraz Kaygılaroğlu


Engin Akyürek Neslihan Atagül ve Uraz Kaygılaroğlu'nu tek kalemde sildi Dizinin önemli rolleri Neslihan Atagül ve Uraz Kaygılaroğlu'nın ayrılığının ardından kadroya Tuba Büyüküstün dahil olduktan sonra "Sefirin Kızı", beklenen reytinge ulaşamadı ve geçen günlerde final yaptı.
Berrak Tüzünataç - Uraz Kaygılaroğlu aşkı çok kısa sürdü Berrak Tüzünataç'ın Ali Yörenç ile ayrılığından kısa bir süre sonra Uraz Kaygılaroğlu ile başlayan aşkı çok kısa sürdü. Ali Yörenç ve Uraz Kaygılaroğlu'nun yakın arkadaş olması gündem yaratmıştı.
Uraz Kaygılaroğlu ve Nilperi Şahinkaya'nın şaşırtan yatak pozu "Aynen Aynen" dizisinin iki sezonunda birlikte rol alan Uraz Kaygılaroğlu ve Nilperi Şahinkaya sevenlerini şaşırttı.
Cem Yılmaz konu 'iş' olunca muhabirlere kucak açtı Komedyen Cem Yılmaz aylardır terslediği muhabirlere 'Erşan Kuneri'nin hatrına kucak açtı.
Uraz Kaygılaroğlu'nun anlamlı kampanyasına Berrak Tüzünataç'tan destek Son olarak "Sefirin Kızı" dizisinde boy gösteren oyuncu Uraz Kaygılaroğlu, çocuk istismarına dikkat çekmek amacıyla önceki akşam Instagram hesabından bir kampanya düzenledi.
Berrak Tüzünataç'a Ece Yörenç şoku! Magazin dünyasının en çapkın kadınlarının başında gelen Berrak Tüzünataç, hızlı özel hayatı uğruna kariyerini tehlikeye atıyor.
Özge Özpirinçci'nin 'lebaleb' doğum günü partisi Oyuncu Özge Özpirinçci 35 yaşına; aralarında Kıvanç Tatlıtuğ, Başak Dizer, Murat Dalkılıç, Berrak Tüzünataç ve Uraz Kaygılaroğlu'nun olduğu ünlü arkadaşlarıyla girdi.