Uraz Kaygılaroğlu


Ekin Koç cephesinden konuşulacak haber Ay Yapım'ın Çukur'un ardından Show TV için çekeceği "Üç Kuruş" dizisinin çalışmaları sürüyor.
Melis İşiten yeni sevgilisiyle aşk tatiline çıktı Çapkın oyuncu Uraz Kaygılaroğlu ile beş yıllık evliliği 2019'da biten oyuncu Melis İşiten, yeni sevgilisi Sergen Deveci ile ilk kez objektiflere yakalandı.
Uraz Kaygılaroğlu'ndan eski eşine sürpriz kutlama Oyuncu Uraz Kaygılaroğlu, 2019 yılında yolunu ayırdığı eski eşi Melis İşiten'in doğum gününü unutmadı.
Uraz Kaygılaroğlu Gülcan Arslan'ı hayatından çıkardı! Ünlü oyuncu Uraz Kaygılaroğlu, kısa süre önce birlikte olduğu Gülcan Arslan’dan da ayrıldı.
Ünlü oyuncuların birlikte çıktığı tatilden dudak dudağa kareler! Demet Evgar, iki yıldır aşk yaşadığı Levent Babataş ile birlikte görüntülendi. Fethiye'deki bir kamp alanında tatil yapan çifte oyuncu Gülcan Aslan'ın yanı sıra Uraz Kaygılaroğlu ve şarkıcı Hadise'den geçtiğimiz günlerde ayrılan Kaan Yıldırım eşlik etti.
Merve Dizdar'dan setlere neşeli dönüş Ani bir kararla eşi Gürhan Altundaşar'dan boşanan Merve Dizdar'ın neşeli halleri sosyal medyaya damga vurdu.
Berrak Tüzünataç: "Bir hayli acımasız olabiliyorum" Oyuncu çift Berrak Tüzünataç ile Uraz Kaygılaroğlu'nun Şubat ayında başlayan sürpriz aşkı, yine sürpriz bir şekilde geçtiğimiz ay sona ermişti.