Uraz Kaygılaroğlu


Uraz Kaygılaroğlu'dan eleştirilere isyan!
Uraz Kaygılaroğlu'dan eleştirilere isyan! Tırnaklarına oje sürdüğü için eleştirilen Uraz Kaygılaroğlu, kendisine gelen tepkilere yanıt verdi.
Sosyal medya Uraz Kaygılaroğlu'nun ojelerini konuştu
Sosyal medya Uraz Kaygılaroğlu'nun ojelerini konuştu Son olarak Instagram'da yaptığı paylaşımla gündem olan oyuncu Uraz Kaygılaroğlu, sosyal medyada tartışma yarattı.
Nişan törenine Uraz Kaygılaroğlu'nun mimikleri damga vurdu
Nişan törenine Uraz Kaygılaroğlu'nun mimikleri damga vurdu "Muhtesem Yüzyil: Kösem" ve "Bir Zamanlar Çukurova" yapım yönetmenliği yapan İsmail Akyazıcı️️, Didem Keleş ile nişanlandı. Çiftin nişan törenine adeta ünlü akını yaşandı.
Kaan Yıldırım'ın ablasının Pınar Deniz'e tavrı ne oldu?
Kaan Yıldırım'ın ablasının Pınar Deniz'e tavrı ne oldu? Son dönemde "Yargı" dizisiyle yıldızı parlayan Pınar Deniz'in adı meslektaşı Kaan Yıldırım ile anılıyordu.
Uraz Kaygılaroğlu ile Melis İşiten yeniden bir arada
Uraz Kaygılaroğlu ile Melis İşiten yeniden bir arada Uraz Kaygılaroğlu, eski eşi Melis İşiten ve Ada ile objektif karşısına geçti. İkili, kızlarını ilk okul günlerinde yalnız bırakmadı.
Uraz Kaygılaroğlu ve Cem Yılmaz'ın etekli pozları sosyal medyayı salladı
Uraz Kaygılaroğlu ve Cem Yılmaz'ın etekli pozları sosyal medyayı salladı Cem Yılmaz, aralarında Uraz Kaygılaroğlu ve Nilperi Şahinkaya'nın da olduğu arkadaş grubuyla İskoçya'ya gitti.
Uraz Kaygılaroğlu kara sevdasıyla sobelendi
Uraz Kaygılaroğlu kara sevdasıyla sobelendi Uraz Kaygılaroğlu son rol aldığı dizisi "Üç Kuruş"un final yapmasının ardından soluğu tatilde aldı.