Uraz Kaygılaroğlu


Uraz Kaygılaroğlu Corona virüse yakalandı "Üç Kuruş" dizisinde 'Kartal' karakterine hayat veren Uraz Kaygılaroğlu'nun koronavirüse yakalandığı ortaya çıktı. "Üç Kuruş"un yeni bölüm çekimleri ertelendi.
Uraz Kaygılaroğlu 'sette gerginlik' haberine ilişkin konuştu Show TV'nin ilgiyle izlenen 'Üç Kuruş' dizisinin ekibi, yeni yıl yemeği için Gümüşsuyu'ndaki bir mekanda bir araya geldi.
Üç Kuruş dizisinin seti durdu! Uraz Kaygılaroğlu'nun başrolünü oynadığı Üç Kuruş'un setini terk etmesi ekipte gerginlik yaşandığı iddia edilmişti. Üç Kuruş seti dün itibariyle tatile çıktı. 3 Ocak’ta yeni bölüm yayınlamayacak.
Üç Kuruş'un setinde büyük gerginlik çıktı! Ay Yapım'ın Çukur'un yerine Show TV için çektiği "Üç Kuruş" dizisiyle ilgili kulislerde yeni bir iddia dolaşıyor.
Uraz Kaygılaroğlu ve Melis İşiten'in sevimli Ada'sı 5 yaşına bastı Show TV'nin sevilen dizisi 'Üç Kuruş'un yıldızı Uraz Kaygılaroğlu, 2014 yılında meslektaşı Melis İşiten ile evlenmiş ve 2017'de kızı Ada'yı kucağına alarak ilk kez babalık duygusunu yaşamıştı.
Melis İşiten: "Beni bırakın, anneme bakın!" Melis İşiten, sosyal medya hesabından annesi Yasemin Sayınsoy ile yıllar önce çekildiği bir karesini paylaştı. İşiten, takipçilerini geçmişe götürdü.
Berrak Tüzüntaç: "Fazlaca başarısız ilişki teşebbüsüm oldu" Berrak Tüzünataç, Aslıhan Doğan Turan’ın YouTube kanalına katıldı.