Uraz Kaygılaroğlu


Bakanlık uyardı, "Sakla Beni"deki tepki çeken sahne için acil önlem alındı
Bakanlık uyardı, "Sakla Beni"deki tepki çeken sahne için acil önlem alındı Uraz Kaygılaroğlu (Mete), Cemre Baysel (İncila) ve Asude Kalebek'in (Naz) başrolünü oynadığı OGM Pictures imzalı dizide çocuk oyuncular arasında geçen sahne tepki çekti.
Uraz Kaygılaroğlu tiyatro sahnesini sevdi: "Oyundan sonra gece uyuyamadım"
Uraz Kaygılaroğlu tiyatro sahnesini sevdi: "Oyundan sonra gece uyuyamadım" Uraz Kaygılaroğlu ilk kez tiyatro sahnesinde yer aldığını ve çok heyecanlı olduğunu dile getirdi.
Uraz Kaygılaroğlu'nın yeni dizisi ilginç senaryosuyla merak uyandırdı
Uraz Kaygılaroğlu'nın yeni dizisi ilginç senaryosuyla merak uyandırdı "Sakla Beni" dizisi Uraz Kaygılaroğlu, Cemre Baysel ve Asude Kalebek’i başrollerde buluşturdu.
Uraz Kaygılaroğlu başrolü 'Kulüp' dizisinin yıldızıyla paylaşacak
Uraz Kaygılaroğlu başrolü 'Kulüp' dizisinin yıldızıyla paylaşacak "Sakla Beni" dizisi Uraz Kaygılaroğlu, Cemre Baysel ve Netflix'in iddialı dizisi Kulüp'te adını duyuran Asude Kalebek'i buluşturdu.
Melis İşiten'den barışma iddialarına net yanıt: "Bir araya gelemeyiz"
Melis İşiten'den barışma iddialarına net yanıt: "Bir araya gelemeyiz" Âşık Shakespeare' adlı oyununun galasına katılan Melis İşiten, eski eşi Uraz Kaygılaroğlu ile barıştıkları ve yeniden evlenecekleri yönündeki söylentileri yalanladı.
Cem Yılmaz'ın film galası yapıldı
Cem Yılmaz'ın film galası yapıldı “Do Not Disturb” filmi Cem Yılmaz’ın “Kara Komikler” serisiyle tanınan Ayzek karakterinin hikayesini konu alıyor.
Ateş Kuşları'nda şaşırtan ayrılık! Başka diziye transfer oldu
Ateş Kuşları'nda şaşırtan ayrılık! Başka diziye transfer oldu Atv’nin cuma akşamlarına damga vuran dizisi Ateş Kuşları’nın bu akşam ekrana gelecek yeni bölümünde flaş bir ayrılık yaşanacak.