uyku


Müjde Uzman üzücü hastalığını açıkladı
Müjde Uzman üzücü hastalığını açıkladı Ekranın konuşulan dizisi "Kızılcık Şerbeti"nin oyuncusu Müjde Uzman, hastalığından dolayı zor zamanlardan geçtiğini duyurdu.
Pelin Akil ve Burcu Kara: "Günlerdir uyuyamıyoruz"
Pelin Akil ve Burcu Kara: "Günlerdir uyuyamıyoruz" Ünlü oyuncular Pelin Akil ve Burcu Kara'nın yaşadığımız üzücü günlerden dolayı gözlerine uyku girmiyor.
Doğal yollarla yaşlanmayı önlemek mümkün!
Doğal yollarla yaşlanmayı önlemek mümkün! İnsanın nasıl ve neden yaşlandığı, yaşlanmanın önlenip önlenemeyeceği, bu durumun ne tür mekanizma ve ilaçlarla frenlenebileceği pek çok bilimsel araştırmaya konu olmaya devam ederken; günümüzde pek çok etken de yaşlanma hızımızı artırıyor.
3 gün 3 gece uyuyan Erzurumlu kadın şoke etti: "Biraz içim geçmiş"
3 gün 3 gece uyuyan Erzurumlu kadın şoke etti: "Biraz içim geçmiş" Erzurum'da kendisinden haber alınamayan Sevim K.'nin (49) yalnız yaşadığı daireye, polis kapıyı çilingire açtırarak girdi. Koltukta uyurken bulunup, polisler tarafından uyandırılan, aldığı ilaçlar nedeniyle 3 gündür uyuduğu anlaşılan 'Bipolar' hastası Sevim K., şaşkınlık yaşadı.
Dikkat! MS riskini artıran etken!
Dikkat! MS riskini artıran etken! Yeni bir araştırmaya göre, ergenlik çağında 7 saatten az uyumak multipl skleroz (MS) riskini artırabilir.
Horlamayı engelleyen akıllı yastık, horlamayı yüzde 93,7 engellemeyi başardı
Horlamayı engelleyen akıllı yastık, horlamayı yüzde 93,7 engellemeyi başardı İddiaya göre icat, kullanıcıların yüzde 93,7'sinin daha az horlamasını sağladı. Yeni bir yapay zeka girişimi, evlilikleri kurtaracak cinsten bir icada imza attıklarını öne sürüyor.
Bilim insanları sağlıklı bir yaşam için ideal uyku zamanını açıkladı
Bilim insanları sağlıklı bir yaşam için ideal uyku zamanını açıkladı Sağlıklı yaşamın sırrı, uyku vaktinden geçiyor. Bilim insanları ideal uyku zamanını açıkladı.