Veyis Ateş


Sosyal medya Veyis Ateş'in açıklamalarına itibar etmedi
Sosyal medya Veyis Ateş'in açıklamalarına itibar etmedi Dün akşam Halk TV'de İsmail Saymaz'ın sorularına yanıt veren Veyis Ateş’in açıklamaları çok sayıda kişi tarafından kabul görmedi.
Veyis Ateş Halk TV'de İsmail Saymaz'ın sorularını yanıtladı
Veyis Ateş Halk TV'de İsmail Saymaz'ın sorularını yanıtladı Haberturk TV'den istifa eden ekran yüzü Veyis Ateş, Sedat Peker'in açıklamalarından sonra Sezgin Baran Korkmaz ile ilişkileri ve gündeme gelen ses kayıtları ile ilgili Halk TV'de gazeteci İsmail Saymaz'ın sorularını yanıtladı.
Demet Akalın meğer Paramount Otel'de klip çekmiş
Demet Akalın meğer Paramount Otel'de klip çekmiş Şarkıcı Demet Akalın'ın "Gölge" adlı şarkısının klibini tartışmaların odağındaki Paramount Otel'de çektiği ortaya çıktı.
Fatih Altaylı'dan Barış Yarkadaş'ın 'konuşma yasağı' iddiasına net yanıt
Fatih Altaylı'dan Barış Yarkadaş'ın 'konuşma yasağı' iddiasına net yanıt Fatih Altaylı, Barış Yarkadaş’ın ‘konuşma yasağı’ iddiasına sert cevap verdi. Bunun üzerine Yarkadaş ise Altaylı’yı kendi programına davet etti.
Yılmaz Özdil’den İsmail Saymaz’ı kızdıracak paylaşım!
Yılmaz Özdil’den İsmail Saymaz’ı kızdıracak paylaşım! Sözcü Gazetesi yazarı Yılmaz Özdil, Veyis Ateş’in Halk TV’de İsmail Saymaz ile ekrana çıkacak olmasına tepki gösterdi.
Akif Beki'den Sezgin Baran Korkmaz sorusu
Akif Beki'den Sezgin Baran Korkmaz sorusu Karar Gazetesi yazarı Akif Beki, Sezgin Baran Korkmaz'ın mal varlığına ve hesaplarına neden tedbir konulmadığını sordu.
Saygı Öztürk: "O ses kaydında bomba isim var"
Saygı Öztürk: "O ses kaydında bomba isim var" Sözcü Gazetesi'nden Saygı Öztürk'ün bugünkü yazısı...