WhatsApp


Facebook Messenger kullananlar bu uyarıya lütfen dikkat!
Facebook Messenger kullananlar bu uyarıya lütfen dikkat! Eğer sevdiklerinizle Facebook Messenger üzerinden yazışıyorsanız bu haberi mutlaka okuyun...
WhatsApp'tan orijinal kalitede fotoğraf göndermek mümkün mü?
WhatsApp'tan orijinal kalitede fotoğraf göndermek mümkün mü? Anlık haberleşme platformu WhatsApp, kullanıcıların orijinal kalitede fotoğraf göndermesini sağlayacak bir özellik test ediyor.
WhatsApp'a "sesli durum paylaşma" özelliği geldi!
WhatsApp'a "sesli durum paylaşma" özelliği geldi! Anlık haberleşme platformu WhatsApp, Android kullanıcıları için sesli durum özelliğini getirdi!
WhatsApp'tan bilinmeyen numaralar için güvenlik önlemi
WhatsApp'tan bilinmeyen numaralar için güvenlik önlemi Anlık haberleşme uygulaması WhatsApp, bilinmeyen numaraları bildirim kutusundan engelleme için kısayol ekleyecek.
WhatsApp’tan "engelleme" kısayolu geliyor!
WhatsApp’tan "engelleme" kısayolu geliyor! Anlık haberleşme platformu WhatsApp, güvenliği artıracak engelleme kısayolu üzerinde çalışıyor.
WhatsApp tasarımı değişiyor!
WhatsApp tasarımı değişiyor! Anlık haberleşme uygulaması WhatsApp, Süreli Mesajlar bölümünün arayüzünü baştan aşağı değiştiriyor!
WhatsApp'tan "Saklanan Mesajlar" atağı!
WhatsApp'tan "Saklanan Mesajlar" atağı! Popüler anlık mesajlaşma platformu WhatsApp, kaybolan mesajları saklamanızı sağlayacak "Saklanan Mesajlar" özelliği üzerinde çalışıyor.