WhatsApp


WhatsApp'tan yeni "güncelleme" açıklaması WhatsApp, güncellenen ve uygulamanın kullanımına devam edilmesine yönelik 8 Şubat'a kadar onaylanması gereken gizlilik sözleşmesiyle ilgili bir açıklama yaptı.
Sözleşmeyle kişisel verileri çalan Whatsapp’ın başı dertte! 2021’in ilk günlerinde tüm dünyayı şoke eden bir veri hırsızlığı sözleşmesi ile gündeme gelen Facebook şirketi Whatsapp’ın başı alternatif uygulamalarla dertte.
Telegram ve Signal yükseliyor WhatsApp düşüyor! Geçtiğimiz hafta kullanıcılar arasında büyük tepkiye neden olan 'WhatsApp gizlilik sözleşmesi değişikliği' sebebiyle Telegram ve Signal, Türkiye'de en çok indirilen uygulamalar arasına girdi.
Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi’nden WhatsApp açıklaması Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi Başkanı Ali Taha Koç, Twitter hesabından WhatsApp'ın yeni kullanıcı sözleşmesi ile ilgili açıklamalarda bulundu.
WhatsApp mesajıyla gelen cinayet! İzmir'de, pastanede çalışan 35 yaşındaki bir çocuk annesi Fulya Öztürk'ün, boşandığı eşi Hasan Ozan Baştosun tarafından öldürüldüğü cinayetin detayı ortaya çıktı.
WhatsApp ve Instagram satılabilir ABD Uluslararası Ticaret Komisyonu ve ABD eyaletleri, Facebook’un rakiplerini satın almak için “satın al ya da yok et” stratejisi kullanarak küçük rakiplerini tuzağa düşürdüğünü belirterek dava açtı.
İzinsiz delil yapılan yazışma suç unsuru! Yargıtay, boşanma davası açtığı eşine ait yazışmaları izinsiz şekilde “Whatsapp web” uygulamasından alıp mahkemeye sunan kocaya ceza verilmesi gerektiğine hükmetti.