WhatsApp


Milyonlarca WhatsApp kullanıcı bilgisi tehdit altında!
Milyonlarca WhatsApp kullanıcı bilgisi tehdit altında! Gelen bilgilere göre içinde 20 milyon Türk hesabın da olduğu yarım milyar WhatsApp kullanıcısının bilgilerinin çalındığı ifade edildi.
WhatsApp'tan kısa podcast niteliğinde yenilik!
WhatsApp'tan kısa podcast niteliğinde yenilik! Anlık haberleşme uygulaması WhatsApp, kullanıcıların sesli durum paylaşacağı bir özellik test ediyor...
Mark Zuckerberg WhatsApp’ın potansiyelini kullanmak istiyor
Mark Zuckerberg WhatsApp’ın potansiyelini kullanmak istiyor Meta'nın kurucusu ve CEO'su Mark Zuckerberg, WhatsApp üzerinden para kazanmak istediğini açıkladı
WhatsApp'ı "Instagram'a döndürecek" değişiklik!
WhatsApp'ı "Instagram'a döndürecek" değişiklik! Anlık mesajlaşma uygulaması WhatsApp, kullanıcıları için video modunu test etmeye başladı! 
WhatsApp kullanıcıları bu habere dikkat!
WhatsApp kullanıcıları bu habere dikkat! WhatsApp, bugün resmi Twitter hesabından yaptığı paylaşımla grup sohbetleri için anket özelliğini kullanıma sunduklarını açıkladı.
AYM’den WhatsApp kararı
AYM’den WhatsApp kararı Bugün Resmi Gazete'de yayınlanan Anayasa Mahkemesi kararı sonrasında işverenler WhatsApp mesajlarını okumadan önce 2. kez düşünecek.
WhatsApp 'Ortak Hesap' özelliğini kullanıma sunuyor!
WhatsApp 'Ortak Hesap' özelliğini kullanıma sunuyor! WhatsApp, uzun zamandır konuşulan Ortak Hesap için testlere başladı. Söz konusu özelliğin yakında kullanıcılara sunulması bekleniyor.