WhatsApp


Whatsapp, Facebook ve Instagram çöktü!
Whatsapp, Facebook ve Instagram çöktü! Sosyal medya platformları Whatsapp, Instagram ve Facebook'a dünya genelinde erişim sorunu yaşandığı bildirildi.
WhatsApp'tan sesli mesaj sevmeyenlere müjdeli haber!
WhatsApp'tan sesli mesaj sevmeyenlere müjdeli haber! WhatsApp, gelen sesli mesajlar yazılı olarak görülebileceğini duyurdu.
WhatsApp, ‘Son görülme’ özelliğinde değişikliğe gidiyor
WhatsApp, ‘Son görülme’ özelliğinde değişikliğe gidiyor WhatsApp, yeni güncellemesi ile ‘son görülme’ özelliğinde değişikliğe gideceğini açıkladı. Gizlilik ayarlarında yeni bir düzenlemeye gitme kararı alan WhatsApp, Android ve iOS’te beta olarak bir özelliği kullanıma sunmaya hazırlanıyor.
WhatsApp'ın kurucusu ünlü çiftin evini satın aldı
WhatsApp'ın kurucusu ünlü çiftin evini satın aldı Bir dönemin ünlü mankeni Cindy Crawford (55) ile eşi, iş insanı Rande Gerber, ABD’nin gözde Beverly Hills şehrindeki malikânelerini komşuları olan WhatsApp’ın kurucu ortağı Jan Koum’a 13.5 milyon dolara sattılar.
Rekabet Kurumu: "WhatsApp güncellemesi Türkiye’de yürürlüğe girmeyecek"
Rekabet Kurumu: "WhatsApp güncellemesi Türkiye’de yürürlüğe girmeyecek" Rekabet Kurumu, WhatsApp'ın güncellemesinin onaylayanlar dahil olmak üzere Türkiye’de yürürlüğe girmeyeceğini bildirdi.
Kritik süreçle ilgili WhatsApp’tan açıklama geldi
Kritik süreçle ilgili WhatsApp’tan açıklama geldi Facebook’un bünyesinde bulunan sohbet uygulaması WhatsApp’ın kişisel verileri ihlal ettiği gerekçesiyle tepki toplayan güncelleme süreciyle ilgili şirketten açıklama geldi.
Pembe WhatsApp tuzağına düşmeyin!
Pembe WhatsApp tuzağına düşmeyin! Anlık iletişim platformu WhatsApp’a ilgili olarak son günlerde ortada dolanan pembe WhatsApp temasıyla ilgili olarak siber güvenlik uzmanlarından uyarı geldi.