WhatsApp


Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi’nden WhatsApp açıklaması Cumhurbaşkanlığı Dijital Dönüşüm Ofisi Başkanı Ali Taha Koç, Twitter hesabından WhatsApp'ın yeni kullanıcı sözleşmesi ile ilgili açıklamalarda bulundu.
WhatsApp mesajıyla gelen cinayet! İzmir'de, pastanede çalışan 35 yaşındaki bir çocuk annesi Fulya Öztürk'ün, boşandığı eşi Hasan Ozan Baştosun tarafından öldürüldüğü cinayetin detayı ortaya çıktı.
WhatsApp ve Instagram satılabilir ABD Uluslararası Ticaret Komisyonu ve ABD eyaletleri, Facebook’un rakiplerini satın almak için “satın al ya da yok et” stratejisi kullanarak küçük rakiplerini tuzağa düşürdüğünü belirterek dava açtı.
İzinsiz delil yapılan yazışma suç unsuru! Yargıtay, boşanma davası açtığı eşine ait yazışmaları izinsiz şekilde “Whatsapp web” uygulamasından alıp mahkemeye sunan kocaya ceza verilmesi gerektiğine hükmetti.
WhatsApp'a "kaybolan mesaj" özelliği geldi! Facebook'un sahibi olduğu WhatsApp uygulaması, SnapChat uygulaması ile hayatımıza giren kaybolan paylaşımın bir benzerini, gönderilen mesajlar için geliştirdi.