yağış


Meteoroloji'den bu bölgeler için yağmur uyarısı
Meteoroloji'den bu bölgeler için yağmur uyarısı Meteoroloji'den yapılan son hava durumu tahminlerine göre; İzmir, Muğla, Çanakkale, Antalya, Mersin, Hatay, Kahramanmaraş çevreleri yağmurlu diğer bölgeler az bulutlu ve açık geçecek. Hava sıcaklıkları mevsim normallerinin üzerinde seyredecek.
Hava bahar gibi olacak... Sıcaklıklar artıyor
Hava bahar gibi olacak... Sıcaklıklar artıyor Geçtiğimiz günlerde kendini gösteren soğuk ve yağışlı hava geride kaldı. Meteoroloji'nin tahminlerine göre yurtta bu hafta hava sıcaklıkları artışa geçecek. Sıcaklıklar yer yer 20 derecenin üzerine çıkacak.
Dikkat! 6 bölgede yağış var!
Dikkat! 6 bölgede yağış var! Hava sıcaklığının kuzeybatı kesimlerde 2 ilâ 4 derece artacağı, diğer yerlerde önemli bir değişiklik olmayacağı tahmin ediliyor.
Meteoroloji'den peş peşe uyarı! 4 bölgede sağanak!
Meteoroloji'den peş peşe uyarı! 4 bölgede sağanak! Marmara, Karadeniz, Akdeniz ve Güneydoğu Anadolu bölgelerinde sağanak; iç ve doğu bölgelerde yüksek kesimlerde kar bekleniyor. Hava sıcaklığı mevsim normallerinde seyrediyor.
Türkiye parçalı bulutlu! Meteoroloji'den hava durumu açıklaması
Türkiye parçalı bulutlu! Meteoroloji'den hava durumu açıklaması Kırklareli'de yağmur geçişleri beklenirken, diğer bölgeler parçalı ve az bulutlu olacak. Hava sıcaklıkları Doğu Anadolu'nun kuzeydoğusunda mevsim normallerinin 6 ila 8 derece altında, diğer bölgelerde mevsim normallerinin 1 ila 4 derece üzerinde seyredecek
Sıcaklıklar artıyor! Sis, buz, çığ uyarısı
Sıcaklıklar artıyor! Sis, buz, çığ uyarısı Meteoroloji'den yapılan son hava durumu tahminlerine göre; Türkiye genelinde yağış beklenmezken, hava sıcaklıkları birkaç derece artacak. İç bölgelerde pus ve sis etkili olurken, Doğu Anadolu için çığ, buzlanma ve don uyarısı yapıldı.
AKOM'un uyarılarına rağmen beklenen kar yağışı gerçekleşmedi
AKOM'un uyarılarına rağmen beklenen kar yağışı gerçekleşmedi İstanbul'da meteoroloji, valilik ve AKOM'un uyarılarına rağmen beklenen kar yağışı gerçekleşmedi.