yağış


Şanlıurfa ve Adıyaman'a yine şiddetli sağanak uyarısı! Meteoroloji uyardı!
Şanlıurfa ve Adıyaman'a yine şiddetli sağanak uyarısı! Meteoroloji uyardı! Ülkemiz genelinin parçalı ve çok bulutlu, Marmara’nın batısı, Kıyı Ege ile Antalya çevreleri dışında kalan tüm bölgelerimizin aralıklı yağışlı geçeceği tahmin ediliyor.
Yuvacık Barajı'nda su seviyesi, yüzde 79 oldu
Yuvacık Barajı'nda su seviyesi, yüzde 79 oldu Kocaeli'nin içme suyu ihtiyacının çoğunu karşılayan Yuvacık Barajı'nda yağmur ve kar sularının ardından su seviyesi, artarak yüzde 79'a ulaştı.
Tüm yurt sağanak yağışa teslim! Deprem bölgesinde kuvvetli yağış!
Tüm yurt sağanak yağışa teslim! Deprem bölgesinde kuvvetli yağış! Meteoroloji'den alınan son bilgilere göre bugün yurt genelinde sağanak yağış, Ege ve Marmara'da fırtına bekleniyor. Sıcaklıklar, mevsim normallerinde seyrediyor.
Meteoroloji'den sağanak ve fırtına uyarısı!
Meteoroloji'den sağanak ve fırtına uyarısı! Türkiye'nin büyük bölümü sağanak yağışların etkisi altında.
Elazığ'da yağış sonrası istinat duvarı çöktü
Elazığ'da yağış sonrası istinat duvarı çöktü Elazığ'da sağanak etkili olurken, yolda istinat duvarının bir kısmı çöktü.
Şanlıurfa'daki sel felaketinde ölü sayısı artıyor
Şanlıurfa'daki sel felaketinde ölü sayısı artıyor Şanlıurfa'daki sel felaketinin ardından çamur ile kaplanan Süleymaniye ve Akabe mahallelerinde, jandarmanın temizlik çalışması sürüyor.
Türkiye'nin büyük bölümü yağmurlu!
Türkiye'nin büyük bölümü yağmurlu! Türkiye'nin hemen hemen tamamı sağanak yağışlı. Yağışların İzmir, Muğla ve Antalya çevrelerinde kuvvetli olması bekleniyor. Sel ve su baskınına karşı uyarı yapıldı