yağış

Meteoroloji'den kritik uyarı! Gök gürültülü sağanak ve kar bekleniyor
Meteoroloji'den kritik uyarı! Gök gürültülü sağanak ve kar bekleniyor İstanbul, İzmir ve Ankara dahil yurdun batısında sağanak yağış beklenirken Akdeniz Bölgesi’nde de gök gürültülü sağanak yağış bekleniyor. Öte yandan yurdun doğusunda da kar yağışı etkili olacak.
Meteoroloji’den sağanak ve kar yağışı uyarısı
Meteoroloji’den sağanak ve kar yağışı uyarısı Yeni rapora göre yurdun kuzey kesimlerinde ve Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde yağış beklenirken, Doğu Anadolu Bölgesi’nde ise kar yağışı bekleniyor. İşte il il hava durumu raporu.
İstanbul’da trafik yoğunluğu sabah saatlerinde yüzde 80’e ulaştı
İstanbul’da trafik yoğunluğu sabah saatlerinde yüzde 80’e ulaştı İstanbul'da yer yer etkisini sürdüren yağmur ve birçok noktada meydana gelen trafik kazaları nedeniyle trafik sabah saatlerinde durma noktasına geldi.
Elektrik direğine çarpan otomobilin sürücüsü öldü
Elektrik direğine çarpan otomobilin sürücüsü öldü Kütahya'nın Gediz ilçesinde, yağış nedeniyle kontrolden çıkan otomobilin elektrik direğine çarptığı kazada sürücü Resul Aslan (22), hayatını kaybetti.
Meteoroloji'den sağanak yağmur ve karla karışık yağmur uyarısı!
Meteoroloji'den sağanak yağmur ve karla karışık yağmur uyarısı! Meteoroloji'den yapılan son hava durumu tahminlerine göre; 1 il için turuncu, 11 il için sarı kodlu uyarı yapıldı.
Bodrum’da hayatı felç eden sağanak ve fırtına! Cadde ve sokaklar göle döndü
Bodrum’da hayatı felç eden sağanak ve fırtına! Cadde ve sokaklar göle döndü Muğla'nın dünyaca ünlü turistik ilçesi Bodrum’da etkili olan fırtına ve sağanak hayatı olumsuz etkiledi. Fırtına nedeniyle balıkçı teknesi kıyıya vurdu, cadde ve sokaklar göle döndü.
Kuvvetli sağanak yağmur geliyor! 2 il için turuncu, 16 il için sarı uyarı
Kuvvetli sağanak yağmur geliyor! 2 il için turuncu, 16 il için sarı uyarı 16 il için sarı, 2 il için de turuncu kodlu uyarı verildi. Marmara, Ege, Akdeniz ve İç Anadolu'nun batısı sağanak yağışlı. Yağışların Muğla, Antalya, Adana ve Mersin çevrelerinde kuvvetli olması bekleniyor. Diğer yandan Kıyı Ege ve Batı Akdeniz'de kuvvetli lodos etkili olacak.