Yeşim Salkım


Yeşim Salkım ve Ferda Anıl Yarkın sahnede duygusal anlar yaşadı
Yeşim Salkım ve Ferda Anıl Yarkın sahnede duygusal anlar yaşadı Yeşim Salkım, Eda - Metin Özülkü, Ferda Anıl Yarkın'dan oluşan "Çılgınlar Kulübü", Bodrum'da nostaljik bir gece yaşattı.
Ünlü gazetecilerin Yeşim Salkım'a açtığı davada yeni gelişme
Ünlü gazetecilerin Yeşim Salkım'a açtığı davada yeni gelişme Magazin programı sunucuları Müge Dağıstanlı ile Gülşen Yüksel'e hakaret ettiği iddiasıyla yargılanan şarkıcı Yeşim Salkım, 5 bin 450 lira adli para cezası ödeyecek.
Gülben Ergen'in ünlü isimlere açtığı davada gelişme
Gülben Ergen'in ünlü isimlere açtığı davada gelişme Şarkıcı Gülben Ergen’in "Söylemezsem Olmaz" isimli magazin programının 20 ve 22 Eylül 2017 tarihli yayınlarında kendisine hakaret edildiği gerekçesiyle Nihat Doğan ve Yeşim Salkım’ı savcılığa şikayet etti.
Sahnelerde "90'lar rüzgarı" esiyor
Sahnelerde "90'lar rüzgarı" esiyor Yeşim Salkım, Eda - Metin Özülkü ve Ferda Anıl Yarkın'dan oluşan 'Çılgınlar Kulübü' Adana ve Mersin'de hayranlarıyla bir araya geldi.
Ünlü sanatçılardan duygulandıran Akrep Nalan paylaşımları
Ünlü sanatçılardan duygulandıran Akrep Nalan paylaşımları Bir süredir sağlık sorunları yaşayan ünlü sanatçı Akrep Nalan'dan acı haber geldi.
Yeşim Salkım'dan Gülben Ergen sorusuna flaş yanıt!
Yeşim Salkım'dan Gülben Ergen sorusuna flaş yanıt! Yeşim Salkım, uzun yıllardır küs olduğu Gülben Ergen'in, babası Dursun Salkım'ın cenazesine çelenk göndermesiyle ilgili soruya yanıt verdi.
Yeşim Salkım baba yadigarı ceketle sahneye çıktı
Yeşim Salkım baba yadigarı ceketle sahneye çıktı Yeşim Salkım önceki akşam İstanbul'da sahne aldı.