Yıldırım Demirören


Sedat Peker: "Milletin malına nasıl el koyduğunuzu anlatacağım"
Sedat Peker: "Milletin malına nasıl el koyduğunuzu anlatacağım" Sedat Peker, Doğan Medya’nın satışında Ziraat Bankası'ndan aldığı 750 milyon dolarlık krediyi ödemediklerini söylediği Demirören Grubu ile ilgili yeni iddialarda bulundu.
Yıldırım Demirören'in arazisinde skandal üstüne skandal!
Yıldırım Demirören'in arazisinde skandal üstüne skandal! Demirören Holding’in, Ziraat Bankası’ndan çektiği milyonlarca dolarlık kredi karşılığı ipotek ettirdiği İstanbul Göktürk Kemer Country’deki arazilerle ilgili dikkat çeken detaylar ortaya çıktı.
Sedat Peker pazar gününü işaret etti
Sedat Peker pazar gününü işaret etti Sedat Peker, sosyal medyadan yaptığı paylaşımla pazar günü yayınlayacağı video ile ilgili bilgi verdi.
ALAATTİN AYKAÇ'IN DEMİRÖREN'DE İNANILMAZ YÜKSELİŞİ
ALAATTİN AYKAÇ'IN DEMİRÖREN'DE İNANILMAZ YÜKSELİŞİ Geçmişte Mansimov’la yakın olan kritik isimler bugün Demirörenlerin yanında. Bir tahterevalli misali, Mansimov düşerken Demirörenler ve ‘eski dostlar’ yükseliyor. Futbolla başlayan olaylar zinciri, Kuper’in “Futbol asla sadece futbol değildir” sözünü bir kez daha tasdik ediyor.
EMİR SARIGÜL VE SİBEL CAN'IN FOTOĞRAFLARINI REVNA DEMİRÖREN Mİ YAYINLATMADI?
EMİR SARIGÜL VE SİBEL CAN'IN FOTOĞRAFLARINI REVNA DEMİRÖREN Mİ YAYINLATMADI? Buket Aydın ile ayrılan hızlı çapkın Emir Sarıgül'ün Sibel Can ile Bodrum'da tatil yaptığı iddiası magazin gündemine bomba gibi düştü.